Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

cottie Neaktivní

Svatba byla 14. září 2013 Štědrákova Lhota, Region Šumperk  • 

  • Svatba byla super a všechno bylo jiné než jsem plánovala. Na nic nebyl čas, nestihli jsme žádné hry ani soutěže a ani to nebylo potřeba, protože se všichni úžasně bavili a myslím, že to ani nikomu nechybělo.
    Měla jsem pravou vesnickou svatbu. Když mě táta vedl do kostela (nebo spíš do naší kapličky) už mi bylo do breku, ale v tom se rozezněly varhany. Nevím co varhaník předtím vypil nebo jestli byl tak nervózní, ale bylo to tak falešný, že jsem se musela smát a po breku nebylo ani památky. Potom můj drahý manžel zapomněl slib, přeřekl se a místo "já tě nikdy neopustím" řekl "já ti nikdy neodpustím", takže to mám do manželství spočítané....
    Celou dobu před svatbou jsem říkala, že lepší svatba v září než o prázdninách, že je lepší 16 stupňů než 35 stupňů. Tak se mi to vyplnilo, bylo kolem šestnácti a celé dopoledne propršelo a moje svatba byla celá venku. Naštěstí měl tatínek vše bezvadně nachystané, včetně vytápění stodoly kde byla svatební tabule. Zima by byla jenom tomu kdo málo pil nebo málo tancoval!!! (a já si myslím, že nikdo takový tam nebyl - vypilo se 2750 malých panáků slivovice, ostatní alkohol sice v menším množství, ale zanedbatelné to taky nebylo :-) )
    Svatba se vyvedla přesně podle toho, jakou máme s přítelem náturu.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
cottie
Eva - 30 r. Lukáš - 37 r.
Registrace: leden 2013
Bydliště: Region Šumperk
Příspěvků: 54
Inzerátů: 0
Přátelé: 14
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)
Moje kolekce