Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Zuzka(Consti) a Petr   svatební album

consti  •  50 fotek  •  26. srp 2006, ve Slavkově u Brna, Region Vyškov

Jaká byla svatba:

Už je to skoro 8 let. Utíká to utíká, stále se máme moc rádi a navíc nám přibyl do party náš milovaný syn:)!! Náš svatební den byl skvělý, počasí vyšlo na jedničku...Tolik měsíců plánování a vše se seběhlo tak rychle:).Ráno jsem strávila asi hodinku u kadeřnice, manžel se zatím pomalu připravoval u mých prarodičů. Když jsem přijížděla domů, začali se sjíždět první hosté, dělala se výzdoba atd. Pak v klidu líčení, oblékání do šatů..uf uf. A pak jsme po nějaké době zavolaly ženicha. Vše je zdokumentováno:). Ze schodů jsme sešli mezi hosty a zavládlo nadšení:). A pak už to mělo rychlý sled, odjezd v troubící koloně, což jsem si užívala( konečně jsem nebyla na straně pozorovatelky, ale hlavní aktérky:))).Před kapličkou jsme chvilku čekali, ale se skluzem jsme počítali, potkali jsme se s pár nevěstami a pak obřad mohl začít. Vše bylo tak rychlé a připadalo mi to tak směšné, že jsem se pořád jen smála a když nám začali hrát věrné milování (což fakt nemusím a hlavně jsem si dělala legraci, že nám to tam zahrají), tak jsem se musela smát ještě víc:)...Pak už šlo vše v pohodě, následovala výměna prstýnků, první polibek (moc krátký, ale ženich byl zmaten, že jsem mu nasadila prstýnek kamínkem nahoru a ne dolů:), já byla ráda, že jsem se trefila na prst:)), tak mně pak jen dal takovou obyč pusu a já mu řekla:"Krátký":)...Následovaly gratulace a úžasná hostina, kde se to tak rozjelo, že se to zastavilo až po druhé hodině v noci!!!!
Chceme tímto moc poděkovat našim rodičům za jejich velkou pomoc, především rodičům nevěsty, kteří museli hodně věcí zorganizovat a zvládnout, jelikož se svatba odehrávala u nevěsty. Velké díky také všem kamarádkám(Leonce, Zuzce-svědkyni, Janě, Ivě...) za pomoc při přípravách!!!A v neposlední řadě celé naší, teď už mnohem větší rodině a známým za to, že stáli při nás, byli v ten den s námi a zábavu fakt perfektně rozjeli!Jednou větou: naše svatba předčila všechny naše představy!!!!
P.S.: velké díky vám všem na beremese, hlavně holkám ze Září, Srpna, ale i všem ostatním!!!
Co se týká fotek, zatím jen momentky od rodiny a známých, profi dodám později. Dost fotek jsme zapomněli udělat...ale momentky to určitě vynahradí:).

KOPÍROVÁNÍ POVOLENO, JEN PROSÍM K FOTCE NAPIŠTE, ŽE JE ODE MĚ.DÍKY:)

Cukroví- kontakt do Ip, bylo úžasné, výborné na pohled i na chuť:)
Svatební dort-kontakt do IP, paní je schopná vytvořit cokoliv(nám mapu republiky:)) a chuťově byl velmi dobrý, všichni si ho chválili!
Šaty nevěsty-Evanie, Brno ulice Orlí-max. spokojenost, milé paní, které byly vždy ochotné a vždy mi vyšly vstříc.Šaty nádherné, čisté, voňavé...
Oblek ženich-OP Prostějov-opět profesionálky, které poradí
Kadeřnice-Lenka Ryšánková, Slavkov u Brna-obrovská spokojenost, účes vydržel až do pozdních nočních hodin
Líčení-úžasná a šikovná rodinná přítelkyně Jana, díky ní jsem se během chvíle proměnila v princeznu:)
Květiny- Naprosté NADŠENÍ!!!!Květinářství na Brněnské ulici ve Slavkově u Brna. Ochotné paní, které poradily a zařídily nejen kytičku pro nevěstu, maminky, svědkyni, ale i výzdobu auta nevěsty a překrásné ikebany! Z mé kytičky jsem u vytržení ještě teď, předčila má očekávání:)!!
Foto- neprofesionální: rodina a přátelé, profi: paní Dvořáková- úžasná, energická paní...vyšla nám ve všem vstříc a k jejím fotkám není prostě co dodat, ty mluví samy za sebe!
Kamera-pan Kukla(opět komentář až po shlédnutí videa, ale spolupráce v podstatě na 1.
Obřad-až na to, že nám zahráli trochu jiné písničky, vše OK, velké díky paní Sylvě Skokanové z matriky a našemu úžasnému panu oddávajícímu, doktorovi Pospíšilovi
Hostina- Zámecká vinárna, Slavkov u Brna-Z počátku neshody kvůli výzdobě a nepřipravenost, později výborné jídlo i obsluha..bohužel v 22:30 došlo pivo, broskvová, kola atd.Přesto ve finále spokojenost, mimo jiné hlavně s jídlem a cenou, na kterou nás hostina vyšla:).
Hudba na hostině-náš úžasný synovec Tomáš a postupem večera všichni hosté:). Tome ohromné díky, byl jsi profík,na nic jsi nezapomněl, vše jsi měl perfektně naplánované, zorganizované a i díky tobě jsem byla klidnější, že to klapne! A klaplo to na jedničku s hvězdičkou!!!
Svatební noc-Golf Hotel Slavkov u Brna-super, krásné ubytování, ještě hezčí květinová výzdoba a výborná snídaně formou rautu!Super!
Ubytování svatebčanů-penzion Olga- všichni si ubytování moc chválili, krásné prostředí, výborné snídaně!Spokojenost:)!

má oblíbená
Má oblíbená
nevěsta v celé kráse-čekání na ženicha:).
1Nevěsta v celé kráse-čekání na ženicha:).
už je tady!
Už je tady!
auto nevěsty
Auto nevěsty
auto ženicha...
Auto ženicha...
vycházím z domu
Vycházím z domu
...
...
kamarádky ze školy:)
Kamarádky ze školy:)
od Vendulky, krátký odpočinek před hostinou
Od Vendulky, krátký odpočinek před hostinou
číšnici upadl talíř a my abychom to uklízeli..:)
Číšnici upadl talíř a my abychom to uklízeli..:)
ikebana...
Ikebana...
co se to zas na nás chystá...nám byla ta jedna lžíce podezřelá:).
Co se to zas na nás chystá...nám byla ta jedna lžíce podezřelá:).
za maminku
Za maminku
první tanec novomanželů
První tanec novomanželů
nezbytný taneček s tatínkem
Nezbytný taneček s tatínkem
mí rodiče se skvěle bavili
Mí rodiče se skvěle bavili
Rodiče mého muže.
Rodiče mého muže.
krájení dortu-dort byl ve tvaru ČR a byla na něm vyznačená místa našich bydlišť-Příbram a Slavkov u Brna...z Příbrami do Slavkova na něm navíc jel kočár tažený koňmi:).
Krájení dortu-dort byl ve tvaru ČR a byla na něm vyznačená místa našich bydlišť-Příbram a Slavkov u Brna...z Příbrami do Slavkova na něm navíc jel kočár tažený koňmi:).
detail dortu!
Detail dortu!
Profi fotky-příchod ženicha...
Profi fotky-příchod ženicha...
příchod nevěsty...
Příchod nevěsty...
s našimi úžasnými rodiči
S našimi úžasnými rodiči
se svědky-ještě jednou díky, že jste nám to odsvědčili:)
Se svědky-ještě jednou díky, že jste nám to odsvědčili:)
s mými prarodiči a manželovou tetou
S mými prarodiči a manželovou tetou
se sourozenci
Se sourozenci
s Leonkou
S Leonkou
podvazková na našem úžasném pokoji:)
Podvazková na našem úžasném pokoji:)
výzdoba pokoje...
Výzdoba pokoje...
s kamarády, večer už pokročil:)
S kamarády, večer už pokročil:)
pití bylo evidentně dost:)
Pití bylo evidentně dost:)
ženichovi už je hej:)
Ženichovi už je hej:)
detail výzdoby auta
Detail výzdoby auta
a je to za námi...uf:))
A je to za námi...uf:))
Po více jak roce se ke mně konečně dostaly další fotky od jednoho ze svatebčanů...a objevila jsem tam tuto krásnou prstýnkovou:)
Po více jak roce se ke mně konečně dostaly další fotky od jednoho ze svatebčanů...a objevila jsem tam tuto krásnou prstýnkovou:)
neprofi, ale moc hezká fotka
1Neprofi, ale moc hezká fotka
Po x letech jsme se i my konečně dočkali :)!!
7Po x letech jsme se i my konečně dočkali :)!!
Naše láska oslaví letos jeden rok a my osm let od svatby :)!
Naše láska oslaví letos jeden rok a my osm let od svatby :)!