Představy a realita

28
12. led 2011
Jak jsme původně plánovali svatbu a jak to vyšlo?:o)
Představy a realita - Oznámení - vlastní: kompletní nápad, focení, grafická úprava. Jen tisknout jsme to nechali profi:o) Pro potřeby zveřejnění jsem umazala naše příjmení na spodních fotkách a adresy na boku oznámení. Prosím NEKOPÍROVAT.
19
9
Představy a realita - a pozvánka na hostinu ve velmi podobném duchu. A měla snad ještě větší úspěch než oznámení:o) prosím NEKOPÍROVAT.
8
3
Představy a realita - svatební dort - volná inspirace, podzimní tématika, listí...
2
Představy a realita - ...dýně a šípky...
2
1
Představy a realita - Hlavně ty malé dýničky!!
1
Představy a realita - A VÝSLEDEK naprosto geniální! Figurky dělané dle naší fotky:o)
4
2
Představy a realita - květiny... nejdřív jsem chtěla gerbery...
2
Představy a realita - pak jsem se zamilovala do karafiátů... bohužel nejsou v dostatečně výrazných podzimních barvách
Představy a realita - a pak jsem objevila tuhle krásu - jiřiny!
3
5
Představy a realita - tuhle barvu jsem chtěla
Představy a realita - a výsledek - květinářka se snažila opravdu hodně. Ač jiná barva, než jsem si vysnila, byla jsem moc spokojená.
2
7
Představy a realita - Výzdoba - PŘEDSTAVA - podzimní barvy, okrasné dýně
2
Představy a realita - VÝSLEDEK - dýně vypěstovala tchýně, výzdobu zajistili na můj pokyn v restauraci. Velká spokojenost.
2
1
Představy a realita - naše jmenovky - upečené muffiny, zapichovátka z drátků, barevná čtvrtka ostříhaná ozdobnýma nůžkama a jména napsaná přes šablonu mikrotužkou.
3
5
Představy a realita - nehty jsem chtěla jen francii a lehce netradiční zdobení prsteníčku (nápad byl ženicha). I takhle mohou vypadat gelové nehty...
1
2
Představy a realita - Zásnubní prsten nechal udělat (tehdy ještě) přítel u zlatníka Mádra. Přítel zná můj vkus a trefil se víc, než doufal:o)
1
Představy a realita - Prsteny dle vlastního návrhu (poupravený panem zlatníkem) z bílého zlata. Autorem je opět pan Mádr z pražských Vysočan.
4
Představy a realita - Na památku jsme si koupili talíř se širokým okrajem, ze kterého jsme jedli společnou polévku. Po obědě se nám na něj všichni hosté podepsali fixou na porcelán. Bílé fleky jsou od zabarvení příjmení některých hostů (na původní fotce nebyly).
Představy a realita - Vybrat šaty bylo utrpení. Takhle vypadala moje původní přestava... Oběhala jsem 11 salonů, vyzkoušela více než 60 kusů než jsem našla ty pravé...
2
Představy a realita - Už v prvním salonu bylo jasno, že v jednoduchých šatech vypadám jak v noční košili...
Představy a realita - V lehce zdobených korzetech a áčkové sukni nevyniknu...
Představy a realita - Do srdíčkového výstřihu fakt nemám prsa a navíc nepotřebuju schovávat boky do volných sukní..
Představy a realita - pár hrůz, co jsem zkoušela...
Představy a realita - velmi lichotivé střihy..
1
Představy a realita - Až v nevěstě jsem začla mít pocit, že na mě snad i existují lichotivé šaty.. Tyhle se mi dlouho líbily, ale k žaketu příliš strohé.
4
Představy a realita - Dendy z Adiny byly dlouho favoritama, ale byly mi velké a měly nepříjemně dlouhou vlečku..
3
Představy a realita - A v momentě, kdy jsem oblékla tyto, začala jsem se sama sobě jako nevěsta líbit a měla jsem pocit, že by to mohly být ONY!
3
2
Představy a realita - A nakonec jsem je opravdu vybrala:o) Na obrázku na modelce by mě vůbec nezaujaly, hmátla jsem pro ně přímo na stojanu.
6
5
 • nika_83oznamko - bezvadný!!! =) a celé to podzimní ladění, no jak to říct - prostě bomba, já miluju podzimní tóny a babí léto a tak všechno kolem!!! 😃 (kromě podzimní deprese 😛 😃)
  • civet
   AUTOR
   @nika_83  já mám podzim taky hrozně ráda - hlavně kvůli barvám. Byl to jeden z důvodů, proč jsme zvolili podzimní datum a svatby a proč jsem všechno nechala tak nějak přirozeně podzimní:o)
   Členem od 2. říj 2009
   57
   profil uživatele

   Další alba od uživatelky civet