Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

ciri NEAKTIVNÍ

Svatba byla 30. června 2006 na hradě Hukvaldy  • 

 • KONEČNĚ SVOJI !!!
  Po všech letech čekání a neskutečných starostech, přišel konečně TEN DEN a z nás jsou manželé. Bylo to nádherné, i když plno věcí nevyšlo tak jak mělo, jinou kyticí počínaje, přes nervozní svatebčany, neuvěřitelný slejvák, tudíž zničené účesy, a jiným obřadním místem, než jsme měli zaplaceno, konče. Nicméně po obřadu už jsme si mohli nerušeně užívat jeden druhého, toho opojného pocitu ze ztracené svobody :-) . Zkrátka jsme konečně svoji!
  Veliké PODĚKOVÁNÍ mé MAMINCE, která nám ušila překrásné šaty pro nevěstu - hradní paní, nádherný oblek pro jediného rytíře mého srdce, šatečky našim dceruškám princeznám Nikolce, Elišce a Sáře a dokonce oblékla i našeho synáčka Daniela alias Boromira. Tímto se jí moc omlouvám za neustálé popohánění a děkuji i mému tatínkovi za trpělivost při nekonečných hodinách, které jeho žena strávila u šicího stroje.
  Moc DĚKUJEME samozřejmě i mamince a tatínkovi ženicha za krásný svatební dort a veškeré občerstvení celého dne, za výbornou svatební tabuli, neustálé dědečkovo popojíždění tam i zpět a babiččino profesionální balení výslužek.
  Z celého srdce DĚKUJEME svědkyni Katce za OBROVSKOU psychickou i fyzickou pomoc, za všechny splněné mé svatební výmysly a za strašně veliký strašně krásný svatební dar.
  Rovněž děkujeme synovci Ericovi za spontánní pomoc v předsvatební večer.
  A taky děkujeme za tu HROMADU štěstí, co nám napršela :-)

  30.6.07 : Naše 1. výročí jsme oslavili skutečně ve stejných šatečkách, na stejném místě i ve stejné restauraci a ve stejném penzionku ... Těžká romantika :-)))
B a V Nyklovi - 30. června 2006 - na hradě Hukvaldy - 33 fotek
ciri
Barbora Hajna Vládínek
Registrace: červen 2006
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 128
Inzerátů: 0
Přátelé: 0