Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

chihiro Aktivní

Svatba byla 12. října 2019 Radíč, Region Příbram  • 

 • Svatba....byla krásná, jedinečná, dojemná, srandovní, dokonalá a byla prostě naše.
  Přes půl roku člověk plánuje jeden den, který uteče tak rychle, že teprve po několika dnech si začínám uvědomovat jaké to celé vlastně bylo a jak rychle to uteklo, ale i přes několik komplikací které nás při přípravách provázeli jsme si to užili do poslední chvíle na 200%.

  S přípravami pomáhali svědci a kamarádi už od pátečního večera, musím říct, že bez nich bych to nestihla. V tu chvíli mi to ještě pořád nedocházelo, hlavu jsem měla zaměstnanou a potřebovala bych se rozkrájet, ale bylo to tady....zítra se vdávám. Samozřejmě se přípravy protáhli až do pozdního večera/brzkého rána a já místo toho abych šla spinkat brzo a byla odpočatá na ten velký den, tak mi furt v mozku šrotovalo co ještě zůstalo na dodělání. Do toho všeho jsem prodělala malý infarkt kvůli dortu (úplně se nepotkal s vizuální představou - za to chuťově, nepřekonatelný), ale hodila jsem to za hlavu, protože co se dá dělat večer před svatbou :-)

  Ráno přípravy pokračovali, všechno se stíhalo, holky už byly krásně nalíčené a načesané a už jen chybělo udělat ze mě nevěstu. V tu chvíli jsem se se všemi rozloučila, že už si musí poradit sami a odešla jsem do svého pokoje. Jakmile jsem za sebou zavřela dveře, všechno ze mě spadlo. Už jsem nepřemýšlela jestli se na něco zapomnělo, bylo mi jedno jestli venku dozdobili židle a bránu, prostě jsem si jen užívala ten pocit, že za chvilku řeknu ANO tomu skvělému chlapovi, kterého miluji.

  A najednou to šlo všechno strašně rychle ani sem se nenadechla a už jsem stála venku, kde na mě čekal táta aby mě odvedl k oltáři. Když jsme šli, nevnímala jsem lidi kolem, ale jen jeho, který tam stál, s pohledem plným lásky, a v tu chvíli jsem si řekla, že je to nekrásnější chvíle mého dosavadního života. Ta láska která byla cítit z muže, který je odhodlaný při mě stát v dobrém i zlém, mne pohltila natolik, že teprve po pár minutách jsem byla schopná vnímat krásnou řeč, kterou měla paní farářka a slyšet posmrkávání a natahování dojatých hostů kolem mě. Aby toho dojetí nebylo málo, tak nás ještě rozsekali svědci, který měli tak dojemnou řeč, že jsem měla co dělat abych zachránila make-up :-).

  Pak už to šlo všechno ráz na ráz. Skvělá hudba kterou obstarávali DJ po celý večer, jídlo od cateringu které bylo vynikající a v neposlední řadě dort, na který se stála kilometrová fronta a k mému překvapení se skoro celý snědl. Celý večer utekl tak rychle, že jsem se ani nestačila ohlédnout a byl pryč, ale náš úžasný fotograf, který byl všude, ho pro nás zachytil. 
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
chihiro
Danča Honza
Registrace: duben 2019
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 64
Inzerátů: 9
Přátelé: 2
Po svatbě
1 3 6 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)