Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Karolína a Miroslav   svatební album  vybrali jsme

carrynka  •  128 fotek  •  4. čer 2011, Bukovany , Region Brno

Jaká byla svatba:

Naše svatba pro nás dva byla (teď když se na to podívám s odstupem) tak prostě pohádkově dokonalá... i když ze začátku to bylo vše trošinku hektické, nesíhali jsme i když jsme měli obřad až v 15 hodin, ale nakonec dopadlo téměř vše jak mělo a máme jen ty nejlepší vzpomínky...
Ve spěchu jsme na několik věcí zapomněli, ale nakonec se zase tak moc nestalo a vše dopadlo skvěle i bez toho... Hosté se skvěle bavili a tančilo se až do ranních hodin :) Do postele jsme padli se skvělým pocitem a totálním vyčerpáním...

Je hrozně málo věcí, které bych na naší svatbě měnila nebo co nevyšlo jak mělo...takže jsme byli opravdu moc a moc spokojení. Počasí ráno moc nevypadalo a marně jsme si lámali hlavu s tím, jak to udělat, aby nám slavobrána při tak silném větru nespadla na hlavu, co s hudebním triem když začalo poprchávat atd., ale vše se jak mávnutím kouzelným proutkem v 15:00 vyjasnilo a bylo to báječnÉ...

FOTKY V TOMTO ALBU JSOU SOUKROMÉ, TAK PROSÍM NEKOPÍROVAT, PŘÍPADNĚ SE SVOLENÍM!!!!! Náš svatební klip ke shlédnutí na http://vimeo.com/24744672

Jelikož jsem v kolonce dodavatelů nenašla položku svatební agentury, tak musím rovněž pochválit holky ze SVATBY NA JEDNIČKU. Byly moc milé a šikovné a mezi hosty pěkně zapadly. I když jsem byla asi trochu "náročná" nevěsta a hned po příjezdu jsem je zasypala úkoly a požadavky, vše se krásně stihlo a výzdobu obřadu a svatební hostiny jsem si nemohla vynachválit.

Hudba na obřad : Houslové trio z NAIVE, bylo naprosto úžasné. Nadiktovali jsme si co jsme chtěli, mají dost široký repertoár. Pokud chcete písničku co není v seznamu, je to za příplatek 300 Kč. Hráli opravdu nádherně a dojemně.

Židle na obřad : Rautservis Praha. Komunikace naprosto bezproblémová vše dovezli a odvezli jak bylo domluveno. Jsem hrozně ráda, že jsem na tuto firmu narazila, jelikož u nás zřejmě nikdo jiný pěkné svatební židle k zapůjčení nemá.

Pár negativních zkušeností s dodavateli máme taky, ale jsou to spíše dávno uzavřené věci, takže to sem psát nebudu, spíše někde v rámci konkrétních diskuzí. Ale s dodavateli, kteří byli na svatbu již na pevno domluveni jsme měli jen ty nejlepší zkušenosti!

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Simona Smrčková - K fotkám asi netřeba nic dodávat...jsou dokonalé!!! Simča je strašně milá a mezi hosty skvěle zapadla...
Kameraman Leoš Brabec - Primetime video - Jednička na svém místě!!! Rozhodně to za to stálo a neměnili bychom... klip je nádherný a na video zatím čekáme...
Hudba DJ SonyD - DJ SonyD - Nedá se naprosto nic vytknout!!! Sympatický a milý člověk, přesně se trefil lidem do vkusu a všichni hosté ho ještě dnes ozpěvují. Opravdu mohu jen a jen doporučit!
Hostina Bukovanský Mlýn - Naprostá spokojenost! Krásné prostředí, které nás zaujalo na první pohled. Jídlo výbborné, obsluha moc milá a ochotná. Měli jsme zamluvený komplet celý hotelový areál, aby hosté nemuseli nikam odjíždět a bylo to tak mnohem příjemnější a zábava trvala až do rána.
Koláče KOKINO - Tak tady musím pochválit dvojnásob...nechtěli jsme žádné klasické svatební zákusky a holky pečou naprosto luxusně. Udělaly nám i svatební dortík. Hosté za mnou chodili a říkali jak si na sldkém pochutnali, jak bylo fajn, že to nebylo to klasické svatební....holky zapůjčili i stojany a podnosy, takže to vypadalo úžasně!!! Musí rozhodně doporučit!
Květiny ROSEBUD - sl. Markétka - Slečna je strašně šikovná a má dobré oko a květiny umí krásně nakombinovat. Měla jsem okolo 30 ti kytic včetně výzdoby na stoly, a cena pyla velmi příjemná. Byla jsem na začátku ze své svatební kytičky malinko zklamaná, čekala jsem že bude vypadat trochu jinak, ale když jsem se pak dívala zpětně na fotky tak se mi líbí moc. Každopádně musím také doporučit, výzdoba a vůbec všechno od prostředí svatby krásně zapadlo.
Svatební šaty Salon NAΪVE - svatební šaty - Marně jsem chodila po salonech a hledala šaty bez spodnic, bez korzetů a bez nabíraných sukní... které nebudou ve velikosti 34 a 36 :D Paní Pitrová z Naive je moc milá a ochotná. Šatky jsem nemohla dopnout přes prsa, tak mi je ochotně vzadu přešila na šněrování a bylo jasno. Šatečky byly úplně nové a čisťounké. Vracela jsem je celkem dost špinavé a trochu potrhané, ale nestálo mně to nic. Celková cena trochu vyšší, ale rozhodla jem se při vybírání šatů na cenu nekoukat.
Make-up Hanka Čihánková - Hanka je moc milá. Make up vydržel bez problémů. Vlásky se mi bohužel s přibývající teplotou venku a při dlouhém focení před obřadem dost narovnaly, ale ve finále to ani tak nevadilo. Hanka je šikula, hlavně mít vizážistku a kadeřnici v jednom je ideální.
Svatební oznámení Efe (tady na beremese) - Mělo obrovský úspěch...asi jsem byla dost náročná a pořádně jsem nevěděla co vladtně chci, ale nakonec máme co jsme chtěli a všem se moc líbilo. Takže Evi děkuji a omluvám se, jestli jsem měla až moc požadavků :)
Svatební prsteny Snubní a zásnubní prsteny Žabka - Komunikace perfektní, i když se vše řešilo přes maily a vzorky na vyzkoušení i prsteny nám přišly poštou... máme co jsme chtěli za báječnou cenu!!!!
None
None
4
vázičky - nápad květinářky
3Vázičky - nápad květinářky
None
3
None
None
6
děda byl prý nejvíc fotogenickej :)
1Děda byl prý nejvíc fotogenickej :)
None
None
3
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
už se mně nemůže dočkat :))
Už se mně nemůže dočkat :))
None
None
None
1
None
1
None
7
None
9
None
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
tatínek byl víc nervozní než já :)
Tatínek byl víc nervozní než já :)
None
1
družička ne a ne uhnout a tatínek mi přišlápl šaty...
1Družička ne a ne uhnout a tatínek mi přišlápl šaty...
None
...kdy už to skončí a půjdu si hrát ...:D
...kdy už to skončí a půjdu si hrát ...:D
None
6
None
2
None
None
1
None
None
1
None
1
None
None
1
None
None
7
None
...měli jsme štěstí na moc sympatickou paní matrikářku...
...měli jsme štěstí na moc sympatickou paní matrikářku...
maminka :)
Maminka :)
None
None
None
None
bublinky moc mile překvapily :)
Bublinky moc mile překvapily :)
None
None
None
None
None
None
3
None
None
byly výborné
4Byly výborné
None
None
None
None
None
k večeru byla tak plná, že se nedala ani zavřít...
3K večeru byla tak plná, že se nedala ani zavřít...
None
1
None
1
None
2
None
5
None
2
None
1
moje svědkyně
Moje svědkyně
muselo být :)
Muselo být :)
náš pejsek :)
4Náš pejsek :)
rodinné dětičky
Rodinné dětičky
a pak že prý pořád makal :D
1A pak že prý pořád makal :D
None
1
None
None
3
None
2
None
None
None
3
None
None
None
12
None
1
None
None
None
None
None
2
None
None
None
4
None
None
1
None
1
None
None
4
None
6
None
4
None
None
3
None
3
None
1
A ten závoj pořád nelétal tak jak měl :)
2A ten závoj pořád nelétal tak jak měl :)
None
tak těhle pár fotek byla celkem fuška...správné mraky, správný vítr... :)
4Tak těhle pár fotek byla celkem fuška...správné mraky, správný vítr... :)
None
None
None
5
None
naše oznamko...prosím nekopírovat!
1Naše oznamko...prosím nekopírovat!
V květnu budeme tři :) pokračování na MK :)
10V květnu budeme tři :) pokračování na MK :)
Kubíček - 15.5.2012 (3050 g a 47 cm)
14Kubíček - 15.5.2012 (3050 g a 47 cm)