coverphoto
profesionál

BudeVeselka.cz

Svatební oznámení a tiskoviny
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Jsem designérka kolekcí svatebních tiskovin a webů na www.budeveselka.cz. U mně v e-shopu najdete více než 100 různými originálních autorských motivů ihned k objednání online. Pokud byste si přece jen nevybrali, navrhnu Vám tiskoviny i web na zakázku podle přání. Navrhuji, kromě autorských svatebních oznámení a svatebních webů, také doplňkové tiskoviny pro výzdobu svatebního stolu i sálu a dárky pro snoubence, družičky a hosty. Vše najdete na mém e-shopu. Budu se těšit na vaši návštěvu.
Navrhuji oznámení na zakázku a na www.BudeVeselka.cz najdete mé návrhy kolekcí designových svatebních tiskovin, svatebních webů a dárků.
723419100
Praha, Brno, Ostrava a Český Těšín
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Navrhuji svatební oznámení a svatební weby. Provozuju e-shop/ epapirnictví www.BudeVeselka.cz s kolekcemi designových romantických svatebních oznámení, webů a dárků. Projekt je inovativní nejen osobitým designem svatebních oznámení, ale i tím, že nabízí tištěná svatební oznámení, oznámení do e-mailu, až po svatební weby a dárky. A to vše ladí jako ze škatulky.

A je z čeho vybírat. V nabídce jsou květinové desény, elegantní krajkové motivy či motivy pohádkového lesa a levandulových polí. Vyb...

Ukázky naší práce
  • +8
Nejnovější inzeráty (148)

Videa