Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Hana Buczyková a Jaro Súkup   svatební album

bucina  •  0 fotek  •  1. zář 2012, Žďár nad Sázavou, Region Žďár nad Sázavou

Jaká byla svatba:

Svatba byla jak jinak než úžasná. Všechno klaplo jak mělo a i když v 5. měsíci těhotenství s druhou dcerou, tak jsem si ji náramně užila.
Počasí mělo být dopoledne deštivé, to se vyplnilo. Teplota měla být maximálně 14, to taky vyšlo. Ale nikomu to náladu nezkazilo :-)
Když to teď po delší době rekapituluji, tak to vlastně všechno během toho dne až moc rychle uteklo...

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Kateřina Zvolánková FOTOGRAFIE - Katka je absolutně skvělá, fotí mi dětičky pravidelně a proto zvolit ji i na svatbu byla jasná volba. Dopoledne při přípravách to byla ona kdo mě držel nad vodou a v klidu. Během svatebního obřadu vystihla krásně celou atmosféru a vše podstatné. A samotné focení s manželem jsme si náramně užili.
Hostina Hotel U Hrocha Škrdlovice - Trochu jsem se bála co udělá jejich červenočerný sál na fotkách, ale nakonec to bylo příjemné oživení. Výzdobu jsem si zajistila sama, ale jinak vše z jejich strany bylo super.
Ubytování Hotel U Hrocha Škrdlovice - Potřebovala jsem ubytovat asi 30 hostů ze Slovenska včetně dětí a zde to nebyl problém...z hostiny to pak měli kousek :-D
Svatební oznámení Š.m.i.k. Brno - Http://www.fler.cz/s-m-i-k nám udělala krásná razítka na jmenovky na stůl a orazítkovali jsme i krabice s výslužkami