coverphoto
Neaktivní

bublovi

M
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. srp 2017
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 13. 1. 2018
1213
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
9 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +3
Svatební album
M a O
13. 1. 2018 Blansko | 7 fotek
svatební prsteny
Rýdl - snubní prsteny Brno
doporučuji
svatební šaty
Marie Mukařovská
Práci Marušky jsem sledovala dlouho předtím, než jsem vůbec byla požádána o ruku, proto byla jasnou volbou :) A nemohla jsem udělat líp. Šaty jsou bezkonkurenční. Nemůžu říct, že podle mých představ, protože jsem pořádně představu ani neměla. Věděla jsem jen, že chci šaty dlouhé, ne čistě bílé a s ¾ rukávem, to byla veškerá moje představa. Zkoušky probíhaly zvesela a vždy jsem se na ně těšila… až mi bylo líto poslední schůzky, že je opravdu ta poslední :) V šatech jsem se cítila decentně, nádherně a něžně, což s mojí postavou a výškou je nadlidský úkol :) Krásnější šaty jsem neviděla a růžová spodnička byla mým splněným snem. V šatech jsem strávila celý den a vůbec mi to nepřipadlo. Seděly naprosto skvěle a někteří mi je během svatebního dne byli schopni pochválit i třikrát.
ubytování
Zámek Křtiny
doporučuji
make-up
Tereza Ševčík Make-up artist
Terezku mi doporučila známá se slovy, že patří mezi top vizážistky v okolí. A kdy jindy se svěřit do péče někoho šikovného, když ne při svatebních přípravách? V civilu používám řasenku a linky, nic víc. Proto jsem měla jediné přání, a to decentní líčení. V opačném případě hrozilo, že by mi utekl ženich :) Ten neutekl a dokonce byl okouzlen, stejně jako já :) Bezprostřední a trpělivý přístup Terezky mě naprosto odzbrojil. Celou zkoušku i v den svatby jsem se nesmírně bavila a všechno bylo tak automatické, že jsem přemýšlela nad tím, jestli se vážně známe pouze pár hodin nebo půlku života. Líčení mi vydrželo celý svatební den, až do 4. hodiny ranní druhého dne, kdy jsme šli na kutě. A účes? Nezbylo sil na vytahování 30 pinetek, takže ten přežil i svatební noc a ráno byl stále dost reprezentativní :) Terezka stihla před obřadem nalíčit a učesat nejen mě, ale i tři další svatebčany a všechny jsme byly naprosto spokojené. Závěrem bych ráda potvrdila slova své známé, Terezka patří mezi top vizážistky :)
květiny
Floristka Klára Uhlířová
Musím se přiznat, že ani mé nejtajnější sny se nevyrovnají tomu, co ženich přivezl. Všechno bylo krásně decentní a zároveň veselé a přitom zimní. Ze svatební kytice jsem byla absolutně nadšená, ty barvy a jednotlivé květiny a ten celkový dojem, všichni se mě neustále chodili ptát, čí je to práce a moji maminku ta její dojala natolik, že se rozplakala a nebyla schopna slov. Z čeho jsem si ale sedla na zadek, byla dekorace na hrob, ta byla absolutní. To nejde ani slovy popsat, byla veselá, ale zároveň říkala to, co měla. Klára dělá svoji práci srdcem a je to poznat, její dekorace podtrhly všechno, co mělo být podtrženo. Bylo to dokonalé. Každé nevěstě bych přála, aby zažívala při pohledu na svoji květinovou dekoraci takové pocity, jako já. Je to nepopsatelné :)
fotograf
Ivka Popovská
S Ivkou byla úžasná domluva od začátku do konce. Na předsvatební focení jsme dojeli docela nervózní, protože jsme přeci jen nikdy nikde oficiálně nepózovali, a tak jsme nevěděli, co nás čeká. Ivčin elán nás ale po pár minutách dostal natolik, že jsme po hodině focení nakonec ani nechtěli odjíždět domů a brali jsme to jako přirozenou samozřejmost. A to stejné ve svatební den. Dojela hned zrána a během celého svatebního dne byla vždy a všude a tak máme zachycenou snad každou minutu, spousty momentek, smích, dojetí, slzy, střepy… naprosto všechno. Vzniklo neskutečné množství fotografií a při výběru, co budeme tisknout do alba, jsme se prostě rozhodli, že všechno, protože nejde vyřadit jedinou fotku. Po svatbě je člověk plný dojmů a chce je sdílet, proto nás mile překvapilo, že jsme pár fotografií měli již druhý den a mohli se smát i nadále a prodloužit tak svatební euforii. A fotky přibývají každým dnem :) Líp jsme vybrat nemohli!
hostina
Zámek Křtiny
S provozní zámku jsme zvládli svatební hostinu naplánovat během dvou nebo tří měsíců. Chtěli jsme obřad, hostinu i ubytování na jednom místě a zámek to perfektně splnil. Nic nebyl problém (vlastní cukroví, víno, slivovice za drobný poplatek), většinu jsme zvládli naplánovat vzdáleně, po e-mailu nebo telefonu. Vše jsme měli okamžitě potvrzené. Milejší obsluhu jsem nikde nezažila a jídlo bylo bezkonkurenční. Na zámku nám opravdu nic nechybělo a ve všem nám vyšli vstříc, včetně rozsypání umělého sněhu po celé obřadní síni :) Ceny všech služeb a položek jsme věděli předem, takže nás nic nepřekvapilo. Měli jsme pro sebe prakticky celé patro zámku a ukončení zábavy záleželo čistě na nás. U objektu je velké množství parkovacích míst a co je naprosto super, tak že zámek je bezbariérově přístupný, takže mohla dojet i babička na vozíčku a kamarádky s kočárky a obřad v druhém patře nebyl žádným problémem :)
civilní obřad
Městys Křtiny
doporučuji
Žádné příspěvky