coverphoto
Neaktivní

brrbrr

Petra  /  31 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 14. led 2015
bydlí v městě Karlovy Vary
Info o svatbe
Svatba byla 1. 8. 2015
1803
od svatby
Aktivita
26 příspěvků ve fotoblozích
16 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +253
Svatební album
Petra a Jára
1. 8. 2015 Sokolov | 257 fotek
svatební šaty
Svatební salon Emilie Gvoždíková - Karlovy Vary - Profesionální přístup, nejlepší výběr a nejkvalitnější šaty ve Varech. V ceně šatů veškeré doplňky :)
květiny
Já (nevěsta) a moje kamarádka Verča - Pro květiny jsem si jela do Prahy do velkoobchodu. Dva dny jsme s kamarádkou vázaly kytky a vypichovaly aranžmá. Moc nás to bavilo :) Dělaly jsme: svatební a házecí kytku, kytky pro mamku a babičky, pro svědkyni, pro družičku košíček s okvětními lístky, pro ženicha a jeho svědka korsáže. Aranžmá na jídelní stůl, na bar, na obřadní stůl, na auto a pak na raut jsem si ještě vymyslela chrysantémky zapíchnuté v limetkách :)
zásnubní prsten pro nevěstu
Zlatnictví a hodinářství na Čerťáku (Karlovy Vary) - Bílé zlato s briliantem, vybíral sám ženich :)
svatební prsteny
OK-Snubníprsteny- Jaroslav Nešleha - Titanové pro nevěstu s briliantem. Spokojenost :) Skvělá cena.
šperky
Já (nevěsta) - Šperk ke svatebním šatům jsem si stále nemohla vybrat, žádné nesplňoval mé požadavky na 100 %. A tak jsem se rozhodla, že si ho vyrobím sama. Dle předlohy z internetu. Musím tedy přiznat, že už jsem nějaké šperky vyrobila i předtím - nebyla to moje prvotina :) ale vyráběla jsem vždy šperky úplně jiného typu a vzhledu, převážně bižuterii z korálků. Nicméně z tohoto šperku jsem byla úplně nadšená, ikdyž nějaké nevěsty tady mě od něho odrazovali, že je moc robusní a přeplácaný. Ale stejně jsem si ho vzala, protože mě se prostě líbil. A nakonec ho všichni chválili, a skoro nechtěli věřit, že jsem si ho vyráběla sama :)
účes
Michaela Kravarová, Kadeřnictví Coolna (Karlovy Vary) - Šikovná slečna kadeřnice, vytvořila účes podle mého přání :)
make-up
Kristýna Riljáková (Karlovy Vary) - Velmi šikovná a příjemná slečna. Zeptala se nejdřív jak se líčím, jakou mám představu a pak začala tvořit. Výsledek podle mě skvělý. Všichni líčení chválili a vydrželo až do 3 do rána, kdy jsme končili :) Slečna líčila i mojí maminku.
koláče
Cukrárna Frouzová Kfely u Horního Slavkova - Paní cukrářka pekla jak dort, tak koláčky. Nebyl na svatbě nikdo, komu by její výrobky nechutnaly. Splnila na 100 % každé naše přání :)
svatební oznámení
PAMAS BOHÉMIA Uherský Brod s.r.o. - Objednáno přes internet, maximální spokojenost. Skvělá cena, rychlost dodání i provedení :)
ubytování
Statek Bernard Královské Poříčí - Klasický pokojíček, nenadchne ani neurazí. Novomanželské "vyzdobení" znamenalo pár poházených látkových okvětních plátků po posteli a podlaze :)
hostina
Statek Bernard Královské Poříčí - Sice trochu finančně dražší místo na svatební hostinu, ale nelituji toho. Skvělá obsluha, servis, báječně jídlo. Ve všem nám vyšli vstříct, a to že jsme si docela navymejšleli....
hudba
DM Band - DIANA MAŘÍKOVÁ & MARTIN LIEBL - Zpěvačka a klávesista z Plané u Mariánských lázní. Maximální spokojenost, byli pro každou srandu, zahráli vše co jsme si vymysleli, slečna zpěvačka má opravdu nádherný hlas.
fotograf
Jana Tomsová (Kynšperk nad Ohří) - Ženichova teta, která jako své hobby fotí svatby. Úžasný přístup a nápady, neváhala si kvůli hezké fotce i lehnout ve slavnostních šatičkách na trávu :)
Žádné příspěvky