Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

brouby Neaktivní

Svatba byla 25. června 2016 Jamné nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí  • 

  • Jak bych popsala svatbu jedním slovem? ŠÍLENÁ... Ale šílenost je i ta dobrá a my jsme blázni, takže jsme si to užili víc, než kterýkoli jiný den v našem životě. Dva týdny nás strašili s bouřkami... Pffff!
    Ale popořádku. Všechno začalo v noci, kdy jsem nemohla usnout a tak jsem si řekla, že zkusím číhat na lidi co určitě budou malovat silnice... Protože jsem si ale pak dala sklenku vína, najednou jsem usnula a vzbudila se až v pět ráno... No až... Mohla jsem ještě dvě hodiny spát, ale když se člověk těší, znáte to... tak jsem si přečetla komentáře ze včerejšího statusu, kdy jsem se loučila jako slečna Junková a pak jsem zase usnula. A pak začaly fofry, honem ke kadeřnici, pro kamarádku s kamarádem, pro kosmetičku a k nám. Honem namalovat, obléknout, NAJÍST SE, dát si kořalku a už říkali - "Jedou, jedou, mazej se schovat", tak jsem šla. Říkala jsem, že si uděláme z Pavla srandu a nebudu na něj čekat v ložnici jak se plánovalo ale zavřu se do obyváku... Ten pacholek to ale vycítil a našel mě hned napoprvé, ten jeho pohled si pamatuju do teď, ale nejsem moc velký romantický pisálek, tak si podrobnosti nechám pro sebe. Šli jsme za prababi, která bude za pár měsíců slavit 101 let, o patro níž. S naší babi je furt sranda, a jak zapomíná, je to ještě vtipnější. My jí věci připomínáme a ona se pak začne strašně smát...
    Když jsme se dali tak nějak všichni dohromady, nasedli jsme do aut a jeli do Jamného ke kostelu. A jako už bývá tradicí "Kára s nevěstou" (jak bylo napsané na zadním okénku) jela trochu oklikou - na nevěstu se prostě musí čekat! :) Navštívili jsme s rodinou hrob tatínka ženicha, dali mu kytičku a šlo se na věc.
    V kostele byla taky sranda, než jsem totiž vlezla dovnitř přišlápla jsem si šaty - takže se mi půlka spodní části odepla, fanfáry hrály a já si dopínala šaty.. Pochopitelně jsem pochod nestihla :D Se slovy "SORRY, SORRY" a zvednutou kyticí nad hlavou jsem se omluvila a s tatínkem jsme kráčeli k ženichovi. Naštěstí jsme měli kapelu, která hrála naprosto skvělé písničky (dokonce jednu složili jen pro nás), takže jsem sice nešla do kostela na pochod ale na skvělou melodickou píseň :)
    .... Chcete vědět jak to bylo dál? Tak si počkejte, já musím jít dělat muži oběd :D ... :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
brouby
Ahoj snoubenky, nevěsty, vdané paní :) V neděli jsem dostala ten nejkrásnější dárek pod sluncem ručně vyráběný zásnubní prstýnek <3
brouby
Barbora Špinlerová - 27 r. Pavel - 34 r.
Registrace: srpen 2011
Příspěvků: 4
Inzerátů: 0
Přátelé: 7
Líbí se mi tyto fotoblogy (15)
Moje kolekce