Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

brillante NEAKTIVNÍ

Svatba byla 1. května 2015 Litomyšl, Region Svitavy  • 

Fotograf René Jansa, Česká Třebová - Vřele doporučuji, moc milý muž, který nechá svtabu plynout, nikde nezasahuje, nepřekáží a pak dodá naprosto nádherné a dokonalé fotografie, které nás bezpochyby dojmou i rozesmějí i za několik desítek let. Splnil naprosto mé očekávání od fotografa :)
Hudba Svatební Dj Milan Šifta - DJ ... Ozval se mi zde na beremku. Přijel zdaleka a byl nejlevnější :) Příjemná komunikace, krásná atmosféra na svatbě díky jeho hudbě i světýlkům.
Kostel Chrám Nalezení sv. Kříže - David Zandler - Nádherný prostor vhodný pro církevní ale i civilní sňatek. Jako bonus i vyhlídka mezi věžemi.
Hostina Restaurace na Horách, Česká Třebová - Příjemná komunikace s majitelem a opravdu skvělý personál. Měli jsme vše, co jsme chtěli a jak jsme to chtěli. Krásný a velký sál, který spíš oceníte až když je slavnostně nazdobený. Restaurace je v přírodě, krásné okolí vhodné i na venkovní svatbu, což jsme bohužel díky počasí nevyužili. Výborné víno i jídlo, co zbylo jsme dostali domů. Všichni hosté byli spokojeni.
Ubytování Pension V Podzámčí, Litomyšl - Příjemná komunikace, krásné nové pokoje, blízko do města.
Ubytování Zámecký pivovar Litomyšl - Nejlevnější ubytování v Litomyšli, krásné pokojíčky v krásném historickém prostředí. Bydlení přímo na zámku.
Svatební oznámení Nevěsta a ženich - Návrh jsme si udělali sami se svědkyní a tisk také sami.
Hudba Petr Jiříček - Hudba na obřad ... svatebnitony .. zkušené svatební duo, hra na klávesy a příčnou flétnu, nádherné doplnění obřadu. Díky hudbě slzely i Ti, co se jinak nedojmou :)
Dorty Jindřiška, Litomyšl - Známá, maminka na mateřské, která vykouzlila nejen nádherný dort přesně podle mých představ, ale jeho chuť očekávání předčila. Všichni chválili.
Koláče Paní Vodehnalová, Dolní Ujezd - Zákusky a hlavně koláčky výborné. Jsou znát léta zkušeností.
Výslužky Paní Vodehnalová, Dolní Ujezd - Vyplatilo se investovat do výslužek. Neměli jsme s ničím starosti. Krabičky byly pro hosty připraveny, nic jsme sami nerovnali. V každé krabičce krásný minidortík, který překvapil všechny a čajové pečivo.
Svatební šaty Svatební salon NEVĚSTA Praha - Šaty NINO. Nádherné šaty a když byly trochu těžší, vydržela jsem v nich celý den. V salonu moc příjemné dámy. Při postesknutí si, že tolik za šaty nedám, byla i sleva na můj cenový strop. A jako bonus jsem dostala podvazek :) (neměla jsem tam žádné známé;))
Šaty pro družičky Aliexpress - Šaty přesně jako na obrázku, příjemný materiál, stejná barva, dokonce i rychlá dodávka. Samozřejmě jsme objednali o velikost větší, čínské M je naše S; L je naše M.
Ženichův oblek Společenské oděvy, Litomyšl na náměstí - Chytli jsme únorové slevy, spokojenost.
Doplňky ženicha Bazar beremese - Vesta a regata. Spokojenost.
Obuv Botovo.cz - Nevěsta z botovo. Na denní nošení by nebyly, ale na svatbu krásné. Ženich kožené boty z Humanic.
Make-up Veronika, Litomyšl - Sousedka, nádherné líčení, drželo všem celý den. Velká spokojenost.
Účes Jana Vraspírová, Litomyšl - Kadeřnice, která pracuje ráda rychle, což může trochu vyděsit :) ale výsledek stojí za to. Účes držel celý den, naprostá spokojenost, všichni chválili.
Bižuterie Kamarádka, svědkyně - Šperky sfoukla za chvilku den před svatbou
Svatební prsteny Zlatnictví Jurcová, Litomyšl - Malé zlatnictví na náměstí. Milý prodavač s velkým výběrem. Příznivá cena. Spokojenost.
Zásnubní prsten pro nevěstu Hodinářství Řehoř, Litomyšl - Příjemný a ochotný pán, který poradí. Spokojenost.
Výzdoba Nevěsta - Dekorace svatebního stolu jsem vytvářela sama, jen tu krásnou organzu někde sehnal personál restaurace.
Květiny Sestřenice, Praha - Květiny vázala manželova sestřenice, květinářka. Byly nádherné a svatebním darem.
Dárky pro hosty Zuzana-atanasov.cz
Výzdoba Zuzana-atanasov.cz
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
brillante
Zuzka Vláďa
Registrace: říjen 2014
Bydliště: Litomyšl, Region Svitavy
Příspěvků: 46
Inzerátů: 0
Přátelé: 9
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)