Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lenka a Martin   svatební album

brepta  •  21 fotek  •  18. zář 2010, v Letohradě, Region Ústí nad Orlicí

Jaká byla svatba:

Nádherné.
Krásný obřad na zámku v Letohradě. Oddávající pan starosta měl moc krásnou, vtipnou a nenudnou řeč. Živý zpěv nás všechny ohromil. Klavír a zpěvačka byly bez chybičky. Čistý zpěv, krásný hlas, šel nám z toho mráz po zádech. Na závěr nám zarecitovala malá holčička a to už jsem měla první slzy dojetí v očích. Poté probíhalo první focení v parku, odjezd do hostince U Novotných v Mistrovicích. Profesionální přístup pana majitele i všech okolo byl úžasný. Nenašla jsem jedinou chybičku. Je tam možné domluvit grilování - kýta, klobásky, pečeně,... Den předen jsme si nazdobili tabuli (měla jsem to připravené do barvy, tak jsem si to chtěla udělat sama za pomoci celé rodiny), týden předem se domluvili na všem. Pan majitel má zkušenosti, poradí s množstvím jídla, s přípravou krabiček, se zdobením, s tabulí, je ohromně vstřícný. Velká část hostů tam také přespávala, což je další významné plus. Vážně jsem byla naprosto spokojená.Další jedinečná volba byl fotograf Jiří Šípek. Nemohli jsme vybrat lépe. Zamluvili jsme si ho na 12 hodin a pozornost, kterou nám věnoval, fotky, které udělal, mluví za vše. S čistým svědomím mohu jedině doporučit. Neměnila bych. Velice se nám věnoval i v následujících dnech. Ve všem vyhověl.

Kadeřnice z Letohradu - Martinková. Krásný účes, cena odpovídající.
Líčení v Letohradě - Kavková. Také jsem byla spokojená.Vydrželo mi nalíčení celý den. Cena rovněž odpovídající.
Fotograf - Jiří Šípek z Lanškrouna. Profík každým coulem. Nádherné fotky, nechal se inspirovat i našimi nápady, nic pro něho nebyl problém. Máme i fotoalbum. Cena dobrá. Zaplatila bych i víc a rozhodně bych neměnila.
Hostina - Restaurace U Novotnů v Mistrovicích. Jednička s hvězdičkou. Pomoc se vším. Ohromná lednice, kam se Vám vejde všechno cukroví, krabičky, dorty. Všechno. Lidský, milý přístup. paráda.
Květiny - paní Hovádková z Letohradu. Podle fotky udělala ještě krásnější svatební kytku, výzdobu na auto nevěsty, pro maminky a družičku. Cena nízká.

momentka z líčení
Momentka z líčení
obřadní síň v Letohradě
Obřadní síň v Letohradě
moje krásná kytka
Moje krásná kytka
nezbytná rýže
Nezbytná rýže
naše svatební tabule
Naše svatební tabule