Plánujeme svatbu.cz  

Vytvořit počítadlo

Chodíme spolu již dlouho - v létě to bude sedm let... Letí to. Brouček se do svatby vůbec nehrnul, proto když mě 27.6.2009 požádal o ruku, byla jsem jako ve snách. Dal si záležet, byla to obrovská romantika- čekalo mě 69 růžiček a nádherný prstýnek (odhadl mě naprosto dokonale). Není tedy divu, že jsem mu na otázku: "Lásko, vezmeš si mě?" odpověděla uplakané "ANO". Nic hezčího jsem nikdy nezažila.

Termín svatby jsme si stanovili na 7.8.2010. Ne proto, že tam je ta zajímavá kombinace 7,8, ale proto, že jsem pověrčivá... Však prababička nás k tomu všechny vedla :-) Součet všech číslic je 9 a to je mé šťastné číslo :-)

Místo ke svtabě jsme hledali dlouho, ale to dlouhé hledání se vyplatilo. Našli jsme nádherný hřebčín s překrásným parkem a stylovou restaurací ( a velice milou a ochotnou paní provozní) - Albertovec u Bolatic. To místo jsme si oba dva hned na první pohled zamilovali, takže máme 3 v 1 - bude zde obřad, hostina a následná pařbička a ubytování. Zatím jsme na čísle 40 hostů, ale myslím si, že to ještě není konečný počet.... Uvidíme, na jakém čísle se zastavíme :-D

Protože miláček chce, abych si celou svatbu maximálně užila. Nechce proto, abych ještě v noci před svatbou poskakovala po restauraci a zdobila ji. Najali jsme si proto profesionálku na slovo vzatou - paní sl.Irenku Hluchníkovou ze svatební agentury Kopretina, která bude zároveň naší svatební koordinátorkou.
Věcičky nakoupené na svatbu se nám krásně kupí a já mám radost, že nám to tak báječně jde.

Takže co už máme:
Šaty nevěsty - Demetrios Megan, svatební salon Perla Sposa Ostrava Avion (velice milá a ochotná slečna)

Oblek ženicha - Koutný, Ostrava(moc ochotná paní)

Fotograf - nejúžasnější Milan a Dana Bystroňovi

Snubní prstýnky - zlatnická a klenotnická dílna, manželé Vanturovi. Prstýnky objednány 4.5. Vanturovi jsou naprosto úžasní lidičkové, se kterýma je radost spolupracovat. :-))

Svatební dort - paní Miluše Vieriková

Květinová výzdoba a dekorace svatební tabule - svatební agentura Kopretina

Svatební oznámení - originální Milan Bystroň

Kapela - skupina Forum ( jsou úžasní, již jsme je slyšeli hrát na svatbě a nemají chybu )

Účes - skvělá Martina Nitrová

Líčení - Lenka Rudinská

Svatební koláčky - tak pozor, změna!!!! Koláčky nám bude péct moje maminka, sestřička, tetička a babičky. Zapojili jsme ženské z celého příbuzenstva :-D