Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

blisr Neaktivní

Svatba byla 12. září 2015 Region Brno  • 

Fotograf Zora Vláčilová /Zorafoto.cz - Fotky jsou nádherné, Zorka je moc milá, sympatická a skvělý profík! Moc jí děkujeme a doporučujeme na 100%!
Hudba DJ Cuba6 - Naprosto perfektní komunikace, hrál přesně to, co jsme si přáli, sestříhal nám hudbu na 1. tanec, vše na jedničku! Chválíme a doporučujeme všem!
Hostina ASClub - Krásný prostor, ale naprosto příšerná komunikace, podrazy ze strany pronajímatele, neoprávněné naúčtování a zvyšování cen, co slíbili, tak nesplnili, jediný dodavatel, kterého NEDOPORUČUJEME, s nimi spolupráce už nikdy - byli jsme tam i jako hosté na jiné svatbě a jejich chování bylo stejné...Opravdu velká škoda, místo je krásné, pro takové akce jako dělané.
Catering Butchers catering - Luxusní jídlo, obsluha na úrovni, všichni usměvaví, příjemní, profesionální, skvělá domluva. Není co vytknout, nejlepší volba, co jsme mohli udělat! Měli jsme vysoké nároky, ale oni naše očekávání ještě předčili!
Ubytování ASClub - Ubytování v místě hostiny, pokoje pěkné, ale celkově nedoporučuji, týden před svatbou změnili ceny - navýšení až třetinu! Prostě domluva s nimi katastrofální! Všechny varujeme!
Svatební auto Auto Eliáš - veterán - Měli jsme půjčený krásný černý mercedes - veterána i s řidičem od pana Eliáše, všichni byli z auta nadšení, moc děkujeme a doporučujeme dál.
Svatební oznámení Petra Zobačová Grafička a výtvarnice - Oznámení nám zpracovala dle našeho návrhu a našich požadavků, trošku pokulhávala domluva, ale oznámení je nádherné a jsme moc spokojení.
Dorty Cukrářská výroba KATRIN - Nádherný a lahodný dort složený s minidortíčků. Zdarma zapůjčení stojanu, Dorty Katrin byla skvělá volba, ačkoliv jsme museli jet až do Olomouce, rozhodně to stálo za to!
Koláče Vlčnovské koláčky Svatava Josefíková - Koláčky tvarohové i ořechové naprosto luxusní, měkké, čerstvé, všem moc chutnali, sice je to k nim daleko, ale vyplatí se to!
Koláče Cukrářská výroba KATRIN - Veškeré ostatní sladké bylo krásné, chutné, moderní, famózní - cakepops, makronky, kokosové kuličky...
Víno Vinium Velké Pavlovice - Skvělé lahvové víno - všechny druhy!
Ženichův oblek BERNHARD Černá Ruže - Oblek šitý na míru, skvělá precizní práce, nádherná barva i zpracování všech detailů.
Make-up Kateřina Hrabalová - vizážistka a kosmetička - Dokonalý make up od fantastické vizážistky! Byla to jasná volba už před svatbou, doporučuji na 100%!
Účes Studio Hela Brno - Účet držel až do rána, skvělá práce, kadeřnice si poradila s mými vlasy výborně.
Svatební prsteny Rýdl - snubní prsteny Brno
Zásnubní prsten pro nevěstu Mogati Diamonds, Brno
Květiny Studio AMMI - Květiny byly čerstvé, voňavé, krásně uvázané, výborná domluva!
Svatební agentura Dream agency - svatební salon a agentura Brno - Výzdoba obřadu byla přesně podle našich představ. Děkujeme
Hudba Viva Trio, Brno - Dámy hrály opravdu nádherně, dokázaly vykouzlit neopakovatelnou atmosféru, všichni byli dojatí.
T a L - 12. září 2015 - Region Brno - 43 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
blisr
T L
Registrace: prosinec 2014
Příspěvků: 13
Inzerátů: 0
Přátelé: 5