Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Katka B. a Lukáš K.   svatební album  vybrali jsme

blaza10  •  49 fotek  •  18. čer 2011, Sportovní hala Svitavy, Region Svitavy

Jaká byla svatba:

Celý svatební den byl úžasný...škoda jen, že tak rychle utekl!

Doporučuji dodavatele:

Fotograf René Jansa, Česká Třebová - Fotografa jsem vybírala dlouho a s konečnou volbou jsme naprosto spokojení. Pan Jansa je nejen profesionální, ale taky příjemný člověk, se kterým bylo focení radost (dá se říct i pro manžela:) ). Fotky jsou překrásné, měli jsme je do pár dní a ve všech našich přáních a požadavcích nám pan Jansa vyšel vtříc.
Květiny Věra Weinlichová, Moravská Třebová - Moderní a nádherné květiny, ze kterých jsem byla nadšená. Uvázané podle citu - paní Weinlichová si prohlédla mě, šaty a na základě toho doporučila a navázala květiny. Všechny pro nás tedy byly překvapením, ale moc příjemným.
Hudba Pan Kindl s manželkou - Už jsem je zažila na více svatbách. Výborný repertoár, díky nim byla večer skvělá zábava :)
Dorty Lucie Rulíšková, Svitavy - Chuťově i na pohled umělěcká díla... Křivý dort, který jsme si poručili, dělala poprvé...a jak vypadaly další dorty se můžete přesvědčit v albu :)
Hostina Pivovárek Na Kopečku, Svitavy - Nově přestavená restaurace, ve které vše klapalo. Interiér originální a aspoň odlišil výzdobu :)
Výzdoba Svatební dekorace a výzdoba - Většinu výzdoby a doplňků jsem kupovala přímo v prodejně v Praze- restaurace a "obřadní síň" s nimi byly nazdobené raz, dva..
Make-up Vlasové studio Anteo, Svitavy - Líčila mě paní Exlerová, make-up vydržel krásný až do konce. Naprostá spokojenost
Účes Vlasové studio Anteo, Svitavy - Účes nevěstě, maminkám i svědkyni - Monika Exlerová a Lucie Karkulíková. Mě proměnily k nepoznání..nápad paní Exlerové, ať jsem v den svatby jiná, než normálně (ulízaná:) ) ještě, že ženich mě poznal :)
None
2
None
None
None
1
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
1
None
None
3
None
None
None
None
None
2