Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Blanička a Vašík   svatební album

blanickaavasik  •  14 fotek  •  20. lis 2009, na Karlštejně, Region Beroun

Jaká byla svatba:

Náš svatební den se jistě zapíše na seznam nezapomenutelných a nejkrásnějších dnů našeho života. Brali jsme se z lásky a to již po roce chození a půl roce společného soužití pod jednou střechou. Naše svatba byla malá, tajná, pohádková a taková jakou jsme si přáli. Přípravy a organizace i malé svatby byl pořádný záhul, ale určitě to za to stálo. V náš svatební den bylo docela příjemné počasí a dokonce nám i pršelo štěstí, ale jen v té době, kdy nám to vůbec nevadilo - v době kdy doma probíhali přípravy. Všichni jsme si náš den bezvadně užili.

Fotograf - s fotografem Vojtou Heroutem jsme byli nadmíru spokojeni a můžeme jen a jen doporučit a mluvit o něm pouze v superlativech. Nafotil nám něco kolem 200 překrásných fotografií, navrhnul a zařídil vše okolo úžasné fotoknihy a před naší svatbou si dal tu práci a našel úžasná místa pro fotografování. Spolupráce s profesionálem a příjemným člověkem.
kontakt: Vojtěch Herout (Praha), info na stránkách nafotime.cz

Kameraman - myslím, že jsme opravdu měli obrovské štěstí při výběru jak fotografa, tak i kameramana. Pan Jaroslav Němec byl velmi příjemný a sympatický profík, který nám udělal tzv. "romantické svatební video". Před svatbou nám zaslal dvě ukázky svatebních DVD a nechal nás vybrat mezi klasikou a romantikou, kterou jsme nakonec zvolili. Naše video bylo celé zpomalené a v pozadí hráli naše oblíbené písně. Jak z romantického filmu:-) Opravdu jsem hezčí svatební video neviděla. Opět mohu jen a jen doporučit.
Kontakt: Jaroslav Němec (Humpolec), cita21@seznam.cz

Kadeřnice - moje, vlastně naše:-) kadeřnice Zdenička i přes vysoký stupeň těhotenství byla tak skvělá a precizně nás všechny učesala. Neměla jsem představu jaký chci účes a Zdenička moje trable báječně vyřešila. Na fotkách vidíte, že se jí to opravdu moc povedlo a za to bychom jí všichni (česala i manžela, mojí sestru a mamku) rádi poděkovali:-)
kontakt: po mateřské dovolené jí můžete najít v SOLAR STUDIO, Zborovská 620/47, 150 00 Praha 5 - Malá Strana

Nehty - nehtíky mi udělala také kadeřinice Zdenička a zase jedním slovem "úžasné" - prostě šikovná holka

Vizážistka - někoho, kdo by mě nalíčil jsem hledala opravdu dlouho. Nakonec jsem sehnala slečnu Terezu, která si na mě opravdu dala záležet a myslím, že se jí to moc povedlo. Sama sobě jsem se kupodivu líbila - moc děkuji, Terezo. tel.č.77774994, kdyby jste některá sháněla někoho šikovného, kdo vás nalíčí:-)

Svatební šaty: info na stránkách maggie.cz (Praha), výborná spolupráce se všemi v salonu. Moc příjemné a milé dámy, které vám dokáží poradit. Tento salon mohu doporučit všem náročným i nenáročným něvěstám. K šatům mi byly v ceně půjčeny veškeré doplňky.

Květiny: info na stránkách anette.cz, Simona Břečková (Lovosice) - Simonku znám a je to profesionálka, která váže květiny s citem. Myslím, že v severních čechách kde působí nemá konkurenci. Maximální spokojenost. Děkuji ji jí za nádherné kytičky.

Prsteny: prsteny jsou u mě jednou z nejdůležitějších věcí, protože jsou na celý život. Měla jsem svoji představu prstenu a můj manžel mi můj sen splnil a nechal mi ho udělat u jednoho šikovného zlatníka. Výslednou práci hodnotím za 1.
Kontakt: Karel Hendrych, info na stránkách zlatnik.org (Praha)

Ještě jednou děkuji všem dodavatelům - všichni jste byli úžasní!!!