Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

blackverry Neaktivní

Svatba byla 9. července 2016 Olomouc, Region Olomouc  • 

 • To jsem se tak náhodou rozhodla oslavit maturitu v nově otevřené olomoucké historické hospůdce. A ta čirou náhodou částečně patří právě jemu. :)) Seděla jsem s kámoškama v lokále a uslyšela ze zahrádky kytaru, takže jsem tam samozřejmě hned šla. A tam seděl on - v historickém kostýmu - a hrál a zpíval. Přisedly jsme si s holkama poblíž, pak jsme se s ním seznámily a začali si všichni povídat. Hned od začátku bylo jasné, že si až nadpřirozeně rozumíme. :D
  Holky tedy k večeru vyklidily pole a nechaly mě s ním osamotě. :D Povídali jsme si až do setmění a dali si ten večer i první polibek.. pak už jsem musela na vlak (v té době jsem bydlela s rodiči ve vesnici poblíž Olomouce). Na lístek jsem mu napsala své číslo a ještě tu noc mi přišla zpráva na dobrou noc... a tak začalo naše zaláskované přenádherné léto 2011. :-)
  A už jsme spolu zůstali, spojili své světy dohromady a zjistili, že máme kolem sebe lidi naprosto stejné krve a oba jich máme velkou kupu, takže tvoříme obrovskou tlupu. :)) Já ho pozvala do svého světa hudby, jezdil a jezdí s mou kapelou na naše koncerty a já zase jezdím s jeho skupinou v kostýmech po hradech a zámcích, kde vystupují zase oni.
  Po necelých třech letech vztahu jsem se k němu nastěhovala a dva roky na to, v srpnu 2015, mě pozval na tajemný víkendy, kdy jsem nevěděla, kam míříme. Daleko jsme nedojeli. Zastavil autem u naší milované olomoucké katedrály a byl domluvený s pánem výstup na nejvyšší věž. A tam nastala nejkrásnější chvilka v životě. Na tom maličkém ochozu, kde bylo pod námi celé naše drahé město, si klekl a požádal mě o ruku.. doteď mě z té chvíle mrazí.. a samozřejmě jsem řekla ANO. ;)
  Poté mě pozval na takzvané "zásnubánky" na zámek Hrubá skála, kde to bylo jako v ráji, já se celý víkend vzpamatovávala z toho nádherného pocitu zasnoubení...
  A 9. července 2016 jsme si na hradbách olomouckého Konviktu řekli své ANO. Ale to už patří do sekce, "jaká byla svatba." :))
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
blackverry
Veronika - 28 r. Tomáš - 46 r.
Registrace: říjen 2015
Bydliště: Olomouc, Region Olomouc
Příspěvků: 35
Inzerátů: 0
Přátelé: 11
Líbí se mi tyto fotoblogy (26)