Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

bitterbajju Neaktivní

Svatba byla 21. září 2019 Zlín, Region Zlín  • 

 • Jak jsme se seznámili?

  Jednoho dne jsem se rozhodla, že vycestuju jako Au-pair do Anglie. A tak se i stalo, 2.10.2015 jsem si poprvé sedla do letadla, nevědíc, co mě čeká. Maminka se se mnou loučila se slovy "Né, že si tam najdeš nějakého toho Anglána" a já ji s jistotou říkám "To teda nehrozí, letos chci na rok do Anglie a příští do Ameriky a pak se uvidí, kam se ještě podívám. Navíc, víš jaká by to byla otrava mít za chlapa cizince? Nebój!". A tak jsem se poprvé šla usadit do letadla směr Manchester. Byla jsem zklamaná, že nesedím u okénka, jelikož jsem jako velký cestovatel, chtěla všechno vidět, však to bylo poprvé, že jo? Po mé pravici seděla nějaká češka a po mé levici zatím nikdo. Doufala jsem, že to místo zůstane neobsazené, abych se mohla pěkně vyvalit :).
  Po nějaké době si tam sedne takový blonďák hubené postavy s brýlema a anglickým úsměvem. Říkala jsem si pro sebe, že mě ani za nic nenapadne začít s někým jen tak mluvit, na to se teda necítím! Každopádně jak to u angličanů bývá, tak milují smal-talk a neumí držet hubu. :) Dal se se mnou do řeči, jelikož si všiml, že jsem nervózní (Bodejť by ne, víš kolik tragických filmů o letadle jsem viděla??). Řeč přešla na to odkud pocházíme, kam letíme, atd..

  Je to tu, stínítka nahoru, opěradla dolů, zapněte pásy. Po sléze se mě Nathan žertovně (doufám, že to bylo žertovně) zeptal, že pokud se opravdu bojím, tak můžu držet jeho ruku, že je tak zvyklý, protože jeho maminka nesnáší vzlety, tak ji s tátou pomáhají. S úsměvem říkám, že né, že to je dobré..ale v hlavě jsem si říkala, co to je za deža, aby mi po pěti minutách povídání nabízel nějakou ochmatávačku :D. Naštěstí jsme celý let oba nezavřely huby a tím pádem jsme měli šanci se kamarádsky poznat. Přátelsky mi nabídl, že mi ukáže cokoliv v Manchesteru, jestli budu chtít. Byla jsem za to hrozně ráda. Věřila jsem mu, protože byl v podobné situaci co já. Bydlel rok v Belgii díky Erasmu, tak věděl jaké to je, být sám v cizí zemi.

  A bylo to, přistáli jsme, vyměnili kontakt na Facebook a ještě mi pomohl najít zavazadlo. Byl to pravý gentleman. Po týdnu jsem se mu sama ozvala a vyšli jsme spolu do obchodního centra. Opravdu jsme začali jako přátelé, protože když jsme se bavili o potenciálních partenerech, tak já jsem byla pro něj moc mladá (já 22, Nathan 32) a on pro mě moc tintítko (jsem totiž pořádná ženská). Postupně jsme ale zjišťovali, že máme opravdu hodně společné. Začali jsme tak trochu randit a na silvestra 2012 jsme si vyznali lásku.

  Už spolu bydlíme přes dva roky a o ruku mě požádal 5.9.2017

  A na závěr bych chtěla říct, že maminky mají vždycky pravdu a jsem ráda, že to místo nezůstalo prázdné :)

  Více informací o mém životě naleznete zde: https://cerenkavmanchesteru.wordpress.com/
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
bitterbajju
To je hrozné, dneska toho bylo tolik co bych ráda udělala,.. Jenže je tu horko jak sviňa. :D Už dávno jsem si zvykla na anglické klima a už těch 28° nedávám.. To horko je tu už je tu třetí den a má to tak pokračovat celý týden... Jinak zítra jdu poprvé na zkoušení šatů v UK. Moc se těším, protože... Zobraz celou zprávu

Cérenka v Manchesteru (Článek)

Zdravím!

Řekla jsem si, že bych vám o sobě mohla něco sepsat. Pokud vás to zajímá, tak prosím pokračujte ve čtení....

bitterbajju
Před pár měsíci jsem si pořídila svatební diáře. Není to svatební plánovač. Je to takový journal. Koupila jsem si první v češtině, kde jsem ho našla v knihkupectví a byla jsem z něj nadšená. Jmenuje se 'Naše svatba' stojí kolem 500,- a je výborně zpracována. Krásné memento z příprav svatby. Líbí se mi, že si můžete popsat celý den, tak... Zobraz celou zprávu
bitterbajju
Tak a bylo to, 5.9.2017 u nás doma mě požádal :)
bitterbajju
26 r. Nathan - 35 r.
Registrace: červen 2018
Bydliště: Spojené království
Příspěvků: 21
Inzerátů: 0
O mně: Cérenka v Manchesteru
Přátelé: 1
Po svatbě
1 9 5 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (5)