Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Dokonalé odličování se Sensibio H20 micelární vodou

Inspirace pro celý kosmetický svět

 Francouzská dermatokosmetická společnost Laboratoire Bioderma jako první přinesla na celosvětový trh inovované a moderní produkty, které zaujaly nenehraditelné místo na kosmetickém trhu. Do této skupiny patří i hvězdný produkt Sensibio H20, který Bioderma vyvinula na základě konceptu micelární vody. Hned jak se produkt obsahující revoluční texturu objevil na trhu, začali jeho mimořádné schopnosti využívat i nejlepší světoví vizážisti, modelky či celebrity, které na něj nedají dopustit.  Jako příklad by jsme mohli uvést zpěvačku Kylie Minogue , která si bez micelární vody Sensibio H20 nemí představit žádné vystoupení.

Moderní čištění citlivé pleti

Každá pleť má svoje specifické vlastnosti a tak je obava z nebezpečí vstřebávání různých účinných složek z krémů a z dekorativní kosmetiky na místě. Výběr odličovacích prostředků by jsme však měli důkladně zvážit hlavně při odličování pleti v okolí očí, kde je pokožka nejcitlivější. Dermatologové doporučují vyhýbat se dráždivým a detergentním čistícím složkám, po kterých se pokožka stává extrémně přecitlivělou. Moderní odličování proto využívá vlastností micelárních molekul, které na sebe váží všechny nečistoty. Laboratoire Bioderma vyvinula odličovací vodu i pro tu nejcitlivější pleť. Kožními lékaři doporučovaná Sensibio H2O obsahuje extrakt z okurky, který pokožku absolutně nedráždí, šetrně a dokonale ji odlíčí a má dokonce i viditelné uklidňující účinky.

Důvody používání micelární vody

1. Čistí pleť i oči jemně, bez nebezpečí  podráždění a vzniku alergií.

2. Oplachování pleti není  nutné, částečky nečistot a mazu se zachytí na prvním čistícím tampóně, který obsahuje micelární roztok, druhý tampón zanechá na tváři jen molekuly vody a tím pleť dokonale odlíčí.

3. Je vhodná i pro citlivou pokožku, pleť trpící  rosaceou, akné, seborhoickou dermatitidou, podráždením po  peelingu nebo laserovém zákroku.

4. Výrazné účinky Sensibio H2O sa prejavili i při problémech s pokožkou vysušenou mýdlem, nevhodnou kosmetikou, klimatickými faktory či stárnutím. 

 

Sensibio H2O

čistící micelární voda je vhodná i pro nejcitlivější pleť

dokonale odstraní i voděodolný make-up

nedráždí oči

je bez parfémů a parabenů

Přidané 4. zář 2013.  •  To se mi líbí
bioderma_jana  
Přidané 4. zář 2013.