Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Hana a Tomáš   svatební album

biliha  •  21 fotek  •  9. zář 2012, Region Olomouc

Doporučuji dodavatele:

Fotograf PK photography - Lucie Pešková a Jindra Pešek - Nejlepší volba. Lucka s Jindrou jsou nejen perfektní fotografové, ale taky úžasní lidé, nesmírně milí a empatičtí.
Kostel Chrám Sv.Michala v Olomouci (otec Antonín) - Obřad se všem velice líbil, i když polovina svatebčanů byla nevěřící. Pan farář byl úžasný člověk s příjemným a laskavým přístupem , oba jsme se na přípravy těšili.
Hostina Restaurace Podkova v Olomouci - Doporučuji. Krásné místo s bohatou historií, venkovním posezením i možností bezproblémového parkování. Jídlo výborné, s panem majitelem příjemná domluva. Celkový dojem bohužel velmi pokazila obsluha - měli jsme k dispozici pouze dvě servírky, které i přes veškerou snahu, vůbec nestíhaly. Často jsme museli čekat, což byl problém hlavně během oběda a následně krájení dortu.
Dorty Cukrářská výroba KATRIN - Bohužel nedoporučuji. Chování paní majitelky bylo arogantní a dodaný dort neodpovídal domluvě.
Výslužky Laskominy - Vřele doporuji. Perfektní domluva, krásné a chuťově vynikající minidezerty a koláčky.
Svatební šaty Svatební salon NEVĚSTA Praha - Vřele doporučuji. Šaty La Sposa byly nové, krásné, upravené podle představ na míru. Paní majitelka v případě potřeby dokázala dobře poradit, byla velice ochotná a hlavně trpělivá :)
Doplňky nevěsty Studio svatební módy - EMMI MARIAGE, JULIA GASTOL, CAMELLA a Český náramek - Doporučuji. Velmi ochotný přístup, závoj dodaný na míru.
Ženichův oblek Blažek OD Kotva - Doporučuji.
Obuv Coast, UK (nevěsta)+ Geox (ženich)
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Doporučuji.
Květiny Salon květin Olomouc (Terézia Borková) - Naprostá spokojenost, 100% doporučuji. Konzultace s paní majitelkou byly jednou z nejpříjemnějších částí svatebních příprav, velmi jsem si s ní sedla po profesní i osobní stránce.
Účes Hair Club, Brno (Šárka Tesaříková) - Naprostá spokojenost, 100% doporučuji. Krásný účes přesně podle mých představ, vydržel prakticky až do druhého dne. (Paní Tesaříková má můj velký obdiv, protože vytvořit krásný svatební účes z mých přirozeně kudrnatých vlasů je téměř nadlidský úkol:) )
Make-up Image Servis (Adéla Vyšínská) - Naprostá spokojenost, 100% doporučuji. Krásné líčení přesně podle mých představ, vydrželo až do ranních hodin.
Ubytování Penzion Křivá, Olomouc - Naprostá spokojenost. Krásné prostřední hotelu i okolí, velmi příjemný a ochotný pan majitel i veškerá obsluha.
None
3
None
None
None
None
None
None
7
None
1
None
1
None
None
None
None
None
3
None
1
None
None
None
1
None
None
None