Naše zasnoubení se konalo na netradičním místě. Pro někoho asi nevkusné, ale pro mě velmi krásné a nic tak užasného krom narození me dcery (27.7.2007)jsem nezažila. Vše se dělo 23.12 kdy muj přítel (jako druhou práci ma DJink) zařídil hlídání naší Adélky a odebrali jsme se na diskotéku, která se nově otevírala. Obvolal naše kamarády a jelo se.. Nic jsem netušila. Na začátek jsme si dali dvě hodiny boulinku, poté sme se odebrali o pratro níže na diskotéku, kde jsme pařili jako vždy.Seznámil s dalšími lidmi..A tak jsem popíjela a bavila se. Pak jsem najednou slyšela jak přítel říká: "Dobrý večer, omlouvám se za přerušení zábavi, ale jen jsem chtěl říci, že jsem tu s přítelkyní s kterou máme krásnou 4měsíční holčičku a ještě nejsme svoji.Tak jsem chtěl tě požádát o ruku. V tu chvili jsem se začala klepat, tekly mi slzy štěstím, příběhla jsem k němu a on začal dál ..klekl si na koleno a předevšema se mě zeptal VEZMEŠ SI MĚ? a já se zmohla na slovo JOOOOOOO:))Nemám ráda moc když jsem středem pozornosti a nebo mám mluvit do mikrofonu:))a mály dodatek při tom všem k tomu hrál hříšný tanec:))No prostě nezapomenutelný zážitek.Pak byl přítel opravdu jen pro mě:))))moc ho Miluji..... náš termím je 7.6. 2008 v Berouně a přípravy jsou veliké. Fotky ještě dodám postupně

Naše svatba bude lososová as bílou

- TAk paráda naše datum je zamluvené na radnici v Berouně 7.6 2008 v 11:30, tak kdy mamá vycházet z radnice na dvanáctou by měly bít zvony :Dteda snad)

- Máme taky zamluvenou restauraci, kde máme k dispozici i terasu. Coz je pro děti a kuřátky paráda:) Zaměstnanci restaurace jsou velice milí a moc moc ochotní.

- šaty jsem si koupila od trinity z netu moc moc děkuji jsou krásné moc se na ¨ně těším

- Ale kdopak mi poslal balíček?:)) ááááááááááán superrr přišla mi panenka na auto,opravdu krásná a zakoupena na bazaru levně, je vyfocena…děkuji moc. Určitě ji schovám dceři pak do pokojíčku.

- Prstýnky taky zařízené už se dělají. Na Mělníku z užasného levného zlatnictví

- Jako dáreček se budou dávat prasátka z marcipánu a blízké rodině ještě se nechá udělat přívěsek s fotkou naší dcery :)

- Hihi tak jsme i zamluvili už i dorty jeden je svatební světle oranžový ovými ornamenty jedno patro ořechové druhé je s pařížským krémem a třetí je ovocný a jako druhý menší dortík bude ovocný pro spíše pro děti , na kterém budou naše fotečky jako poděkování pro rodiče, aaaaaaaa jako překvapení prasátka z marcipánu a čokoládičky s potiskem pro hosty:), které dám pro štěstí do pytlíčků.

- Kameramanka, velice vstřícná a ochotná, fotografka to samé obě sme po dlouhém vybírání zamluvily.

- Super autíčka na odvoz už taky máme, já pojedu v kadelaku a miláček v nové hondě crv paráda

- dostala jsem věček na nožku s šamponovou barvou , krásný

- Nakoupené čtvrtky na jmenovky, a košíčky a bude se vyrábět a také nužky a lepidlo.

- A miláček dnes byl vyzkoušet oblek, byl ve světlým k sežrání ,,,,,, s losovou doplňkovou barvou

- A čirou náhodou, měly i pro dceru menší lososové šatičky ani jsem neváhala a objednala, krása

- Také oznámení vybráno

Oznámení došlo ještě musím nafotit

- Květiny a výzdoba zajištěna sice trochu větší ceny ale je to snad jedou za život

- A na poště mám balíček, balonky dorazily v barvě orazové abílé

- A také jdu zaplatit mašle , které budou zdobit naše auta.

- Objednaný příčesek, tedy moje budoucí prodloužené vlásky.

Botky jsou koupené a moje všechna vyzdoba už je taky napul doma..)

Kapela se nam zmenila našli jsem levnější a podle ukazek vybornou

)