Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

beruskalenuska Neaktivní

Svatba byla 10. června 2017 Milovy, Region Žďár nad Sázavou  • 

 • Svatba byla nádherná. Všechno vyšlo, až na pár drobností, které ale nebyly podstatné.

  Ráno jsme se probudili do pěkného slejváku. Celou dobu u kadeřnice, cestu na místo a během příprav pršelo. Začala jsem se smiřovat s tím, že obřad bude uvnitř. Ale asi hodinku před obřadem se mraky rozehnaly a tak se začal chystat obřad na terase. Nachystala jsem co nejvíc jsem mohla a pak to přenechala ostatním a šla se nalíčit a obléct. Telefonicky jsem to kontrolovala z pokoje. Mamka mi říkala, že zavládl hrozný zmatek. Nikdo nevěděl co má dělat, ale nakonec to ženich s mým bráchou, svědkyně a kamarádky stihli.

  Přišla jsem do salonku odkud jsme měli vycházet na terasu. Všichni už byli seřazení a začala hrát hudba. Ani si neuvědomuji, jaká skladba nakonec zazněla a z proslovu paní starostky si taky nepamatuji nic. Ještěže nám strejda obřad natáčel.

  Po obřadu jsme se fotili a přesunuli se na oběd. Můj taťka a svědkyně měli nádherné proslovy. Po obědě jsme nakrojili dort a jeli se fotit. Po příjezdu z focení už byl nachystaný raut a za chvilku začala hrát kapela k prvnímu tanci. Pak už jsme jen tančili a bavili se až do půl jedné.

  Druhý den jsme rozvezli zbytky jídla po rodině a vrátili se zpět do hotelu a užili si pěkný večer a ráno.

  Svatbu jsem plánovala celou sama, pomáhal mi ženich a mamka. Dala jsem tomu rok a téměř 4 měsíce. Všechno jsem promýšlela do detailů a nechala na tom hodně nervů, protože se nám hodně věcí zkomplikovalo. Ale vyplatilo se a já můžu říct, že to byla opravdu nádherná svatba, kterou jsem si užila na 100 %. Jen mě mrzí, že to tak rychle uteklo.

  Doufám, že náš společný život bude tak krásný, jak krásná byla svatba :-).
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
beruskalenuska
Lenka - 31 r. David - 36 r.
Registrace: prosinec 2012
Příspěvků: 57
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Po svatbě
8 9 4 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)