MySpace Countdowns
Countdowns
Make your own glitters hereDnes 9.5.2009 požádal přítel moje rodiče o moji ruku(koho jiného, že?-) Byla to zajímavá situace, protože u rodiču probíhá rekonstrukce časti domu, takže při žádání držel taťka v jedné ruce zednickou lžíci a vůbec to nečekal, takže se akorát hrozně smál-do druhé ruky dostal flašku a hned nato přišla mamka.Dostala kytici růží a musela si sednout,ale smála se taky. Tak mi spadl kámen ze srdce, že to vzali tak dobře, i když jsme s tím přišli v tak špatnou dobu a ještě tak hrr. Zítra to řeknem rodičům přítele, ale toho už se tolik neděsím. Datum zatím ještě není jasný, ale přípravy můžou začít.
Dne 13.5.2009 zamluven termín na matrice - 1.8.2009 - náš den. Obřad bude nakonec na radnici. Taky jsme stihli předběžně vybrat prstýnky.
21.5.2009 - Návštěva prvního a zároveň posledního salónu - Juliana. Zkoušela jsem troje šaty, ale už u prvních jsem věděla, že jsou to ony. Další už nehledám, abych si to nerozmyslela a stejně mám zaplacenou zálohu.
Mám hotové vývazky a jmenovky na stůl. Koupila jsem také košili s kravatou pro mého nastávajícího a bílé punčochy s krajkou pro mě.
28.5.- navštili jsme dvě místa na hostinu, na prvním nám řekli, že až do října mají vše obsazeno, druhé místo se nám zdálo dobré, tak jsme si ho zrovna rezervovali. Ale, při cestě z města nám volali z prvního místa, že se spletli a jestli chceme, ať se stavíme. Tak jsme původní rezervaci zrušili a zamluvíme si první. Není to restaurace, ale salónek v domu kultury v Kroměříži. Zároveň jsme dostali číslo na cateringovou firmu, uvidíme co nám nabídnou.
Červen - dorazila dekorace objednaná přes internet, nějaká dekorace nakoupena v Brně v Ikei a změnili jsme počet hostů z 23 na 33. Takže jsem už dotvořila další jmenovky a vývazky. Prstýnky by měli dorazit v červenci z Kosova. Bude to tak trochu překvapení-snad milé. Sestra vyměnila košili pro ženicha - nevěsta špatně odhadla velikost krku,ale nevadí, protože jsme se ještě rozhodli pro světlejší odstín.17.6. dorazila čokofontána i s čokoládou.
24.6. - druhá zkouška šatů, v salónu se mnou nemají žádnou práci, šaty sedí perfektně, doladili jsme doplňky - závoj, naušnice, náhrdelník, boty. Objednala jsem kytice.
26.6. - dnes jsem byla v solárku, jelikož moje záda mám z půlky opálené a půlka toho opáleného se sloupala.Mám ještě měsíc, tak snad.:-) Koupila jsem krabičky na výslužky a objednala jsem pokoj na svatební noc.............6.7. Prstýnky jsou doma - cena 150Euro(žádné zlato jsme nedodali), ale musíme si tam nechat dát rytinu. Opalování pokračuje dobře.
...................Do dneška 23.7. jsme zařídili - byli jsme koupit pár drobností v Polsku(pro info - svatební šaty v Polsku stojí 2500,- a vypadaly všechny moc pěkně), včetně výzdoby nevěstina auta, pak jsme se stavili v Havířově ve svatebních dekoracích a dokoupili jsme ještě nějakou výzdobu. Stavili jsme se u pána, který nám bude hrát ještě s jedním na svatbě, ale nakonec jsme se domluvili, že na první manželský tanec nám zahraje CD.