coverphoto
Neaktivní

bastakli

Ivana
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 25. bře 2010
bydlí v městě Chomutov
Info o svatbe
Svatba byla 15. 10. 2011
3219
dní po svatbě
Aktivita
13 příspěvků ve fotoblozích
1 příspěvek ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (3)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +49
Svatební album
Ivana a Milad
15. 10. 2011 Chomutov | 53 fotek
svatební oznámení
www.svatebni-oznameni.net - oznámení bylo opravdu nádherné.Objednávali jsme je přes internet,tak jsem měla trochu obavu,ale ve skutečnosti bylo ještě hezčí než na fotce! Doporučuji.
svatební prsteny
Snubní a zásnubní prsteny Žabka - naprostá spokojenost.Krásné prstýnky za dobrou cenu.
květiny
květinový ateliér Kopretina - Chomutov - květiny připravili podle mých představ.Byly moc krásné a také dlouho vydržely.Chtěla jsem sice původně jiný typ růží,ale jelikož byly drahé a zbytek z objednávky by se neprodal,zvolily jsme jiné,ale také krásné.Paní jsou velice šikovné a kreativní.Doporučuji!
účes
Vladislava Krajníková - Teplice - jen účes se mi během dne trochu rozpadl a květiny z vlasů jsem pak sundala.Mám hodně kudrnaté vlasy a ani sponky je nakonec neudržely.
make-up
Vladislava Krajníková z Teplic - velice šikovná.Můj make-up sklidil úspěch.Všem se mé líčení líbilo a hlavně opravdu vydrželo až do večera.
koláče
Cukrárna Petra - Chomutov a kamarádka cukrářka - koláčky a muffiny byly výborné a vydržely dlouho jako čerstvé. Minidorty - kamarádka cukrářka mi je udělala dle mých návrhů a vypadaly nádherně, asi byly taky výborné jelikož žádné nezbyly a já přitom neochutnala ani jediný
dorty
Cukrárna Petra - Chomutov - perfektní domluva.Nemusela jsem nikam běhat,paní se za mnou zastavila a já jí jen ukázala,jakou mám představu. Dort vypadal tak,jak jsem chtěla,jen se teplem trochu propadl a i malovaný vzor se trochu roztekl, jelikož stál delší dobu na stole.Jinak byl ale chuťově vynikající a i hosté říkali,že lepší nejedli.A hlavně i velice příznivá cena.Takže můžu jedině doporučit.
obuv
sexyboty.cz a Badgley Mischka - ebay - nakonec jsem pouzila jen jedny. Úžasně pohodlné botičky BM v champagne barvě.
doplňky ženicha
eterna24.cz - košile eterna redline v barvě champagne.Perfektní materiál i střih.Doporučuji.
doplňky nevěsty
Svatební salon Delta - bolerko a závoj,který jsem nakonec ani neměla - salon Delta, kabelka a bižuterie - ebay
svatební šaty
Svatební salon Delta - šaty St.Patrik Barcares. Původně jsem si objednala tyhle šaty přes ebay, ale bohužel dodavatel popletl balíky a mě přišly týden před svatbou úplně jiné šaty a ještě k tomu větší.Takže jsem na poslední chvíli naštěstí sehnala ty samé a v mojí velikosti,tak se nemusely ani upravovat.Se službami salonu jsem byla spokojená.
hostina
Restaurace Červený Hrádek - Jirkov - nějaké výhrady bych sice měla, ale vcelku můžu říct,že jsme byli spokojeni. Jídlo na hostinu i raut bylo dobré a obsluha byla také bez problémů .
ubytování
Zámek Červený hrádek - Jirkov - nádherné novomanželské apartmá v zámeckém stylu s postelí s nebesy a velikánskou koupelnou se stylovou vanou. Úžasně romantické.Doporučuji.
civilní obřad
Zámek Červený hrádek - Jirkov, Rytířský sál - Nádherné místo i atmosféra
hudba
Bc. Vítězslav Bílý - DJ Vitamin - Úžasný človíček. Dokázal to rozjet od samého počátku a ani chviličku si neodpočinul do samého konce. Navíc přivezl s sebou i karaoke,které mělo veliký úspěch! Musím taky moc pochválit,že měl připravenou i muziku pro naše arabské kamarády.Zajistil skvělou zábavu.Můžu jedině doporučit!
kameraman
p.Kuželka z Mostu www.nataceni-svateb.cz - Video jsme zatím ještě neviděli
fotograf
Lada Baladová www.baladova.cz - Velice šikovná, kreativní a hlavně hrozně milá. Focení jsme si opravdu užívali! Navíc byl nádherný slunečný den. Určitě doporučuju!
Žádné příspěvky