coverphoto
Neaktivní

baru7

Barbara  /  38 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 5. srp 2009
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 2. 7. 2011
3492
dní po svatbě
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
494 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (4)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
květiny
Oldřiška Grygarová, Kyjovice
květinová výzdoba, aranžmá k prstýnkům bez chyby...ve zbytku se nechala trochu unést vlastní invencí a kytice, ozdoba do vlasů a kytička pro svědkyni byly jiné, ale taky moc hezké. Cena bezkonkurenční.
šperky
Bijoux Gabriela
autorská bižuterie, individuální a originální návrh, perfektní komunikace
úžsaná paní Andrejka...přístup idividuální, jednání profesionální. Bolerko jsem nakonec nemusela použit, ale pro klid duše jsem byla moc ráda, že ho mám.
svatební šaty
Salon Angelika, Ostrava
zpočátku mě odrazoval na můj vkus hodně familierní přístup pana majitele, ale jakmile jsem se od něj oprostila, tak servis musím hodnotit jako velmi profesionální, obsluha je příjemná. Jediná komplikace nastala z toho důvodu, že na všech zkouškách jsem měla šaty zašněrované jen částečně a při úplném sešněrování mi na některých místech neseděly úplně ideálně. Takže doporučuju trvat na tom, aby vám šaty oblékli stejně jako je budete mít v den svatby. V mém případě situaci zachránila kamarádka Verunka, kteoru napadlo večer před svatbou vyzkoušet, jestli je všechno OK, na problém přišla a pak ho zakamuflovala :)
make-up
Jaruška Šoltysová, Ostrava - Poruba
moje kosmetička, která mě výborně zná a přesně věděla, co se mnou...:) výsledek byl moc krásný a já jsem se celý den cítila výborně :)
účes
Zuzana Brožová, salon Karin Ostrava
super, super, super....účes byl perfektní a všichni jej celý den chválili...jako bonus je Zuzka moc milá, ochotná a hlavně naprosto profesionální.
koláče
cukrárna Beruška, Sviadnov
nemůžu posoudit, protože mně osobně moc nechutnaly, ale zpětná vazba od hostů je více než pozitivní. Nicméně komunikace a servis obsluhy bezchybný.
dorty
Cukrárna Ollies
bezkonkurenční dorty, servis naprosto prefosionální, dovoz až na místo, komunikace bezchybná
Žádné příspěvky