Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Bára a Martin   svatební album

barrie  •  8 fotek  •  24. čer 2008, v Praze v Chodovzské Tvrzi, Region Praha

Jaká byla svatba:

Bylo to naprosto překrásné, ale strašně rychle to uteklo. Celý den svítilo sluníčko a všechny chytla ta úžasná sváteční nálada. Já byla už dva dny předem nervozní a když jsem pak viděla všechny, co přišli strávit s námi náš den, hned jsem si připadala jak v té nejhezčí pohádce. Chtěla bych tímto ještě jednou moc poděkovat.

moje šaty- svatební dům Klenoid na Chodově úžasné jednání a skvělé mé vysněné šaty
líčení a učes- salon Nowum na Radlické, děkuji paní Míše za její krásné kudrliny na mých jinak rovných vlasech naprosto všechny odrovnaly a Pájovi za povedený make-up, který opravdu vydržel i ty obrovské teploty venku beze šmouch.
manikůra- můj oblíbený salon krásná na praze 5
květiny- květinářství sandra v myšák gallery ve Vodičkově ulici, překrásné kytice které vyvrátily moje noční můry o košteti dostanu. Byly opravdu překrásné a jak hezky mi voněly
hostina - restaurace cinda na císařské louce, děkuji za velikou vstřícnost a skvělé soukromý. Ješte teď nám volají hosté a děkují za krásné prostředí u vody a přitom nedaleko centra.
Cukroví- Smetanová cukrárna naprosto slaďounce labužnický zážitek obzvláště minidezerty
Kapela- kamarád s kapelou
Dále bych chtěla poděkovat našim kamárádům za fotky a video a super zpracovaný dvd, rodinnému příteli Milanovi za moje auto a rozvoz, kamarádovi Vláďovi za rozvážení, Pepovi Pinkasovi za občerstvení a všem tetičkám a babičkám za hlídání našich dětiček.