coverphoto
Neaktivní

barbra90

Barča
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 17. čvn 2016
bydlí v městě Ústí nad Labem
Info o svatbe
Svatba byla 28. 8. 2016
1413
od svatby
Aktivita
22 příspěvků ve fotoblozích
6 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (46)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +43
Svatební album
Barča a Milda
28. 8. 2016 GREECE | 47 fotek
svatební prsteny
Klenoty Provazník, prodejna Ústí nad Labem - Z tohoto zlatnictví nemáme jen naše snubní prstýnky, ale i můj zásnubní prsten. Jsme spokojení nejen se zlatnictvím, ale i s personálem, který je milý, ochotný a umí poradit. prostě profesionálové.
podvazek pro nevěstu
LuccaWedding - Za překrásný podvazek i náušničky vděčím úžasné a šikovné Lucii. Které mnohokrát za vše děkuji!
svatební šaty
Svatební salon Kleopatra - Zámecká - Za krásné šaty vděčím tomuto salónu a úžasným dámám, které v něm pracují. Moc děkuji, že jsem díéky Vám mohla být za princeznu i u moře.
květiny
Lejka crafts - Za krásnou svatební kytici a kytičku do klopy pro ženicha vděčíme právě této šikovné mladé pani. Maximální spokojenost.
dárky pro hosty
design empathy - Dárečky jsme nechávali vyrábět na míru a s prací celého týmu jsme byli velice spokojení. Všem vřele doporučujeme! :-)
svatební oznámení
Printia - Svatební oznámení nám vyrobili na míru (v řeckém tématu) z vlastní iniciativi. Individuální přístup byl přesně to, co jsme hledali. Komunikace byla na výbornou a s celkovým výsledkem jsme maximálně spokojení! Oznámení jsou nádherná a všem se moc líbí.
ubytování
Penzion Christina, Vassilikos - Krásné ubytování, v krásné lokalitě, pláže na dosah ruky - za nás vše na jedničku, byli jsme vážně spokojení. Pan domácí byl moc prýma chlapík!
svatebni koordinátor
www.zanteweddings.com; Svatební koordinátor: Frances Aktipis Tsiolis - Maximální spokojenost. Paní koordinátorka byla velmi milá, pozorná a její práce byla na jedničku.
svatební agentura
Mojecestovka s.r.o.; www.svatbavzahranici.cz; Martina Batalová - Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě paní Martinu. Je to človíček na správném místě, práce jí opravdu baví a vše dělá s naprostou láskou. Proměnila náš sen ve skutečnost! A za to jí patří veliké díky!
Žádné příspěvky