Tak 7.června se z nás stanou manželé....

Zatím se po šatech teprve poohlížím, čas se krátí a já jsem čím dál víc nešťstnější, protože ty z půjčoven se mi nelíbí, jsou na můj vkus příliš složité, mají na sobě flitry apod. To, co jsem si nakonec našla na netu je moje velká inspirace a moje známá mi snad nakonec vyrobí nějaké moje šatičky na míru, ve kterých se budu opravdu cítit svá.

Naše prsteny jsou nakonec takové kompromisní řešení, já nemám odjakživa ráda žluté zlato a přítel chtěl co nejjednodušší prstýnek. Budeme tedy mít "angličáky" - podle terminologie pana zlatníka - z bílého zlata - zařízeno 29.4.

Tak nakonec to vyhráli šatičky č.6 s několika podstatnými úpravami - asi půjdu do krátké verze, navíc bych na šatičky chtěla našít několik kytiček v barvě kytice - nejspíš bude laděná do bílo zelena s červenou - 2.5. nakoupena látka na šaty, 6.5.2008 první měření mé osoby

7.5. jsem si zadala svatební kytičku a kytičku pro obě maminky - moje kytička bude z bílých chryzantém, pak nějaká zeleň, jejíž jméno jsem ale zapomněla :) a drobné červené růžičky. Maminčí kytičky budou z velkých růží a do nich pár bílých chryzantém a všechny budou móóóc krásné!

V pondělí 12.5.- konečně!!! - budou oznámení, takže je s velkou slávou rozešleme (už bylo načase, jaksi jsme stále měnili místo, kde se z nás stanou muž a žena:)

PODOBNOST FOTOGRAFIÍ ČÍSLO 10 A 11 - čistě náhodná :) :)

svatební fotky zatím nemám, ťakže svatební album si teprve založím, toto je zatím pro představu, jaké= šatičky a jaká kytička ze mě udělali jeho nevěstu :)