Jediná klasika na naší svatbě budou svatební koláčky. Sice ještě nerozhodnuto jaké jestli klasické nebo "otevřené". Moc nemame rádi když není vidět jaký koláček zrovna je tak proto tato varianta.

Co se týče svatebního dortu tak to taková klasika nebude. Ani já ani H. nemáme rádi přeslazené dort a proto zvolíme variantu "naháče" nebo max. aby si někdo nestěžoval ze je "suchý" tak potřený krémem. Těžké marcipánové nebo fondánové dorty jsou přeslazené a stejně na většině talířku zůstane jak marcipán tak fondán.

Co se týče dezertu na odpolední a večerní párty budou připraveny malé plastové misky )zní to hrozně ale vzhledově jsou krásné) v kterých bude připravena pana cota s ovocem, tiramissu a dezer s upečeným piškotem lehkým krémem a ovocem.

Výslužky. Jedno velké téma. Přemýšlíme o variantě bez výslužek ale bylo nám řečeno že se to "nehodí". Tak varianta nad kterou přemýšlíme je nechat napéct více koláčků a nebo alternativa věnečky s pudinkovým krémem. Vyslužky nejspíše tedy budoou ale přemýšlíme o variantě pouze pro rodinu a blízké přátelé.

V tomto albu naleznete jak ilustrační fotografie dezertů, koláčku a dortů ale také vše s tím spojené (misky na dezerty, krabičky na výslužky)