Tak jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne. Jelikož můj přítel je trochu vtipálek požádal o moji ruku na pálení čarodějnic. Vrrr Originálně i mou maminku.-))
Dostala jsem krásný prstýnek.-) až se mi ho podaří vyfotit jiste ho tady vystavím.
Rozhodli jsme se pro září, tak čekám že počasíčko nám bude přát a deštík se schová třeba až na jiný den.-))
Svatba se bude konat na místě kde jsem žila do svých šesti let. Skoro v mém obývacím pokoji, na Chvalské zámku. Teď je tam krásná obřadní síň. A celá tvrz je krásně zrekonstruována.

Myslela jsem že příprava svatby bude prochazka ružovým sadem, ale vedle jak ta jedle. Asi největší problém bude dohodnout se na hostine, odovzu ženicha a oznamení.-))) i A o svatebních šatech ani nemluvím. Jsem taková hodně žensky tvarovaná nevěsta a dostat ten muj hrudník do svtebních šatů je docela legrace.-))) ale nevzádvám to.-))) pytel je preci taky fajn.-)))

Tak už jsem obešla pár půjčovniček. Není to tak tragické jak jsem myslela.-) ale porad jsem nenašla co jem chtěla. Přistoupila jsem k radikálnímu řešení. k ušití šatiček.

Tento týden v pátek bude koneně hotové oznámení, tak se vše může rozjet na plné obrátky. Seznam hostů už je také pomalu připraven.

Pokracujeme v přípravách, prstýnky jsou již ve výrobě. Vybráno u Rýdla. Mohu jedine doporučit strašně ochotný personál.-)) a krásný výběr a hodně dobré ceny.
Už postupujeme dále, restaurace vybrána, i meníčko připaveno.

Jinak zakoupena jemná čelenka do vlasů.-))
Pokročili jsem fotografka objednána. Zakoupeno pár drobnosti, jako výzdoba na autíčko, vývazky pro svatebčánky, polšářek pod prstýnku, zajištěno líčení a česáníčko:-)
Jinak zatím děkuju všem lidičkám co nám pomáhají.-)