Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ayme Neaktivní

Svatba byla 25. května 2019 Trnava, Region Zlín  • 

  • Jako pro všechny tak i pro nás byla dokonalá. Vše vyšlo na jedničku. Počasí se umoudřilo, místy bylo i horko. Dle prvnotních ohlasů byli všichni nadšeni a říkali, že svatba byla uvolněná, pohodová a moc si to užili. Nestihla jsem být ani nervózní. Nějaká slzička ukápla při gratulacích. Malá chybka nastala kdy mě u oběda chytla migréna a musela jsem to jít rozdýchat na pokoj a vzít si prášky. Strašně jsem se bála, že bude mít klasický průběh a to bych ten svatební den v mém podání mohla odpískat. Naštěstí stačila hodinka klidu a mohla jsem vyrazit mezi svatebčany. Nic nebylo strojené, nucené, program byl jednoduchý se vzkazy, prohlídkou pivovaru a jedné hry. Bylo samozřejmě připraveno víc, ale nebylo potřeba vkládat, když se svatebčané bavili. Rozkrojili jsme dort, ale nějak se stalo, že nám dva ještě zbyly. Což mě strašně mrzi, protože jsme měli 2x jednopatrový a 1x dvoupatrový. Každý měl jinou příchuť, ale nenakrájely se pro ostatní. Po focení se zbytek slunečného dne nesl v duchu zábavy, tance a radovánek. Náš svatební den nemohl dopadnou lépe a jsem nadšená jak to všechno proběhlo. Škoda, že to netrvalo déle. Všichni se skvěle bavili a tančili by až do samotného rána.
Zdeňka a Lukáš - 25. května 2019 - Trnava, Region Zlín - 109 fotek
ayme
Po dlouhé době vkládám svatební video, které se moc povedlo. Je tam opravdu všechno a mám radost, že se kameramanovi podařilo zachytit atmosféru a tu pohodu a radost, která nás provázela celý den. Škoda jen toho, že ten den netrval déle. Odkaz na video:
ayme
Tak a je to tady, jako první naše svatební video. Tohle je jen klip, ještě si z toho úžasného dne necháme udělat dokument. Kdo má zájem, tak tady je odkaz:
ayme
První vlaštovka 😍 fotografka fotky právě nahrála do pc a bude na nich postupně pracovat.
ayme
Jako pro všechny tak i pro nás byla dokonalá. Vše vyšlo na jedničku. Počasí se umoudřilo, místy bylo i horko. Dle prvnotních ohlasů byli všichni nadšeni a říkali, že svatba byla uvolněná, pohodová a moc si to užili. Nestihla jsem být ani nervózní. Nějaká slzička ukápla při gratulacích. Malá chybka nastala kdy mě u oběda chytla migréna a musela jsem... Zobraz celou zprávu
ayme
Tak už na místě činu. Stále nejsem nervózní. Teď ještě aby vyšlo počasí a bude to super.
ayme
Zdeňka Lukáš
Registrace: leden 2018
Bydliště: Region Zlín
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Po svatbě
2 0 4 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)