Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Pavlína a Michal   svatební album

axonka  •  23 fotek  •  29. čer 2009, v Nivnici, Region Uherské Hradiště

Jaká byla svatba:

Naše česko-moravská svatba byla bezvadná, počasí vyšlo krásně.Myslím, že všechno jsme zvládli bez větších zmatků. Podrobnosti+ dodavatele přidám později...
Zatím mám pouze fotky od kamarádky, profi ještě nemáme.
.....Dva dny před svatbou byly moc hektické, ještěže mi moje kámošky a mamka se segrou pomohly. Jinak bych snad zdobila restauraci ještě teď. Večer před svatbou jsme šly spát kolem 23.00, já spala se svědkyní a družičkou na hotelu a ženich spinkal doma ve své postýlce. Byla jsem tak unavená, že jsem si myslela, že usnu hned jako kotě, ale chyba lávky. Převalovala jsem se celou noc, v duchu si předříkávala slib a modlila se za pěkné počasí. Bylo tu ráno ,sprcha... hurá ke kadeřnici a na kosmetiku. Zpátky na hotel obléct a šup na místo,kde jsem se měla sejí se ženichem, tam mě dovezl náš užasný kamarád. Zatím na mě čekala jen moje rodina, takže nastalo fotografovací šílenství a to už mi vyletěly nervy, normálně jsem se rozbrečela a pak to se mnou málem seklo. Šla jsem do obýváku, nohy nahoru, až k snídaňový panák slivovice mě postavil na nohy. To už se začali scházet hosté... Ženich s rodinou přijel na voze taženým koňmi, předal mi květinu a požádal rodiče o mou ruku. Požehnání jsme dostali a to už jsme všichni brečeli.... Cestou do kostela nás sousedé zastavovali-zatrhávali,ženich se musel vyplácet penězi,slivovicí a dokonce někdy i přichystanými úkoly, aby ho pustili do kostela.
V kostele obřad proběhl báječně, pan farář měl pro nás připravené pěkné kázání, prostě šité na míru I se slibem trošku pomohl,neboť nervozita činila své. Z kostela jsme vycházeli už klidní a uvolnění.Ani další,kamarády nastažené,úkoly nás nerozházeli, po splnění následovala gratulace a hurá do restaurace. Jídlo bylo výborné, vína, slivovice a zákusků co hrdlo ráčí. Pak už začala volná zábava... Já se ženichem zdrhla na focení, po návratu mě hned unesli, ženich obešel tři hospůdky než mě našel.
K tomu všemu nám hrála cimbálovka... tančilo se, zpívalo se, veselilo se... až do 4.00 ráno. Suma sumárum: skvělý den, všichni jsme si ho užili a vyšel na jedničku!

Všechny dodavatele můžu doporučit:
svatební šaty nevěsty a ženicha: Adina Pankrác - super
dorty: Budařovi, Ostrožská Lhota_ dorty přesně podle obrázku, chuťově skvělé a cenová bomba
Líčení: salón Karina, slečna Alenka- líčení bylo krásné
Kadeřnice: salón Karina, Uherský Brod, slečna Lucie- úžasné, účes by jistě vydržel i přes noc
Fotograf: úžasný Lukáš Velecký
Květiny: naprosto jedinečná Maruška Mikulcová z Nivnice
Hostina a raut: zaměstnanci Beseda Nivnice, skvělé jídlo, příjemné ceny a super přístup
Prtýnky: Retofy, jsou opravdu nádherné, pořád si prohlížíme prsteníčky
manikůra: slečna Pavlínka, Praha

2
2