Wedding-Countdowns
Tak, 14.02.2010 jsem byla oficíálně požádána o roku ( později i o zbytek těla :o) ), bylo to super, velice spontální a bláznivé, ale zároveň hrozně originální a pro moji drahou polovičku tipické!!! Hned jsme to oznámily rodičům...a uf....bylo odsouhlaseno...tak a můžem se pustit do obrovských příprav!!!
Tak člověk by nevěřil co dá svatba práce....dost věcí které jsem si vysnila mi asi nevyjde, ale myslím si že to bude super mejdan!!!
Tak předběžně spočítáno kolik je pozvaných na naší svatbičku, a už nás je skoro 100....no to bude žůžo....
26.3. vybrány dorty...bude jich 5....a každá úplně jiný a něčím zvláštní a vyjmečný, ochutnali jsme i svatební koláčky a jsou naprosto boží, tak jsme jich pro jistotu objednali 10kg :o). Taky jsem už zaplatila zálohu za dopolední koordinaci naší svatby, sami by jsme to asi těžko zvládli. A na konec dne jsme už konečně vybrali a zarezervovali fotografa - Martina Horkého !!!!Super já mám takovou radost!!!
12.4.10 vybráno a objednáno svatební oznámení....no původně jsem myslela že budeme mít úplně jiné, ale nechala jsem svou drahou polovičku vybrat a musím říci že mě velice mile překvapil!!!!! Takže do měsíce máme oznámení doma :o)
13.4.10 - konečně vybrány a zarezervovány moje šatičky....
24.6.2010 - takže jdeme do finále, koláčky máme rozvezené, byly excelentní, oznámení rozeslané, díky bohu bylo chváleno a teď už jen čekáme až paní floristka ve čtvrtek ozdobí sál a můžeme jít na to. Já sama si dělám jmenovky na stůl - skoro finišuji, mandličky na stůl - taktéž skoro finišuji a už jen sešít svatební noviny a ta naše ( doufám ) jediná svatbička může začít :o))) P.S.: nervozitka už stoupá....