coverphoto
Neaktivní

ashaki

V
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 4. dub 2017
Info o svatbe
Svatba byla 21. 7. 2018
718
od svatby
Aktivita
8 příspěvků ve fotoblozích
76 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (9)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +19
Svatební album
V a P
21. 7. 2018 Český Krumlov | 23 fotek
květiny
Nevěsta + Florea.cz - Květiny jsem nakoupila přes internet a sama svázala, takže jsem měla kytici přesně podle svých představ a navíc mě to dost bavilo.
svatební prsteny
Snubní prstýnky Brilas
zásnubní prsten pro nevěstu
Snubní prsteny Danfil
make-up
Iva Mikulková, vizážistka a vlasová stylistka, České Budějovice - Líčení se moc povedlo a krásně drželo. Paní je opravdu šikovná, jen bohužel trochu podceňuje zkoušku. Člověk by nevěřil, že to svatební i zkušební líčení vytvořila stejná osoba.
účes
Iva Mikulková, vizážistka a vlasová stylistka, České Budějovice - Účes byl krásný i po obřadu v dešti.
svatební šaty
Barunkulus - Bára byla neskutečně milá a některá má přání plnila dokonce dřív, než jsem se je odvážila vyslovit, takže šaty nakonec byly naprosto dokonalé a já se v nich cítila jako opravdická rusalka. Ze stejné látky nám ušila i šaty pro dceru a jako dárek jsme dostali krásně sladěné náušnice (pro mne) a sponky do vlasů (pro dceru).
fotograf
Lenka Pástorová - LP photography - Sázka na začínající fotografku se vydařila. Lenka je moc milá a za příjemnou cenu máme spoustu nádherných fotek a k nim i kratičké video s nejzajímavějšími momenty celého dne.
dorty
Sněz mě dorty - Velmi příjemná a ochotná paní, dort chuťově dokonalý, vzhled přesně podle mých představ.
ubytování
Hotel "U Matěje" obec Černice - Pěkné pokoje, dobrá snídaně, příjemná komunikace.
hostina
Schwarzenberský statek - Černice - Nádherné místo, výborné jídlo, příjemná komunikace. Většinu dne byla super i obsluha, ale v pozdějších hodinách už to trochu vázlo... moje rodina si tedy nalévala sama a vše bylo v pořádku, ale ženichovu rodinu to bohužel nenapadlo a dodatečně si stěžovali na nedostatek alkoholu.
civilní obřad
Schwarzenberský statek - Černice - Krásné místo a super domluva s českokrumlovskou matrikou, kde jsme si mohli bez problémů rezervovat termín víc než rok dopředu.
Žádné příspěvky