coverphoto
profesionál

Jitka Břízová

Hudební kapely
Brno
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Miluju hraní na housle. Miluju vystupování. Potřebuji vytvářet umělecké projekty a tak se zabývám i hudebním managementem. Vystupuji na sólových koncertech, na literárně-hudebních večerech, hrávám v různých ansámblech, popularizuji klasickou hudbu. Zajišťuji hudební vystoupení pro všechny typy příležitostí - svatební obřady, rodinné oslavy, firemní večírky, módní přehlídky, vernisáže, koncerty.
Hudební agentura zastupující jen ty umělce, kteří umí s hudbou čarovat. Smyčcové ansámbly, klavír, zpěv aj. Po celé ČR.
775247064
Ečerova 4, Brno
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Hudba je mocná čarodějka a tak vybírejte pečlivě hudebníky pro Váš svatební den.

Zastupuji jen ty umělce, kteří umí s hudbou čarovat. Ty, kteří dokáží vykouzlit na tváři úsměv či slzy dojetí. Svatební obřady jsou speciální příležitost.

Mám za sebou 10 let praxe v oblasti soukromých akcí (svatby, soukromé oslavy, firemní večírky aj.). Vím, jak podpořit krásnou atmosféru. Kouzlím s melodiemi. Pokaždé hraji jen pro ten okamžik, vkládám do něj sebe. Své kolegy si pečlivě vybírám - zastu...

Ukázky naší práce
  • +8

Videa

5. pro 2019

Termíny na rok 2020 se plní. Nevyčkávejte příliš dlouho! Obzvlášť pokud máte nějaký zvláštní termín jako je 6.6.2020!!

17. pro 2018

Rezervace na další rok se nám již plní. Nečekejte s Vašimi objednávkami až na březen, tou dobou už bývají ty nejžádanější termíny většinou plné. Nově zastupuji i duo housle a harfa v Plzeňském kraji!

27. srp 2018

Léto 2018

(8 fotek)
27. srp 2018

Pro tuto i příští sezónu mám k dispozici v nabídce také kolegy z plzeňského kraje. Můžete vybírat z kombinací houslové duo, housle a klavír. Exkluzivně je také možnost housle a harfa!

22. čvn 2018

Pro nevěsty milující folklór nebo nové písně v podání cimbálu nově nabízím také duo housle a cimbál v oblasti Zlínského kraje a celkově jižní Moravy.