Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

apologize Neaktivní

Svatba byla 8. srpna 2015 Želiv, Region Pelhřimov  • 

  • S Lukym jsme se spolu znali už dřív. Chodila jsem s jeho kamarádem a asi po pěti letech jsme se potkali náhodně na letním parketě v Lesné, kde jsme se dali do řeči a začali se stýkat. Původně jsem s ní nechtěla nic mít, protože jsem ho měla ráda jen jako kamaráda. Jenže pak jsme se vsadili, že to spolu zkusíme a po týdnu to ukončíme.....no a nějak jsme to neukončili a teď je z toho 5,5 roku co jsme spolu a plánujeme svatbu :-)
Zuzana a Lukáš - 8. srpna 2015 - Želiv, Region Pelhřimov - 304 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
apologize
90 dní do porodu, uteklo to šíleně...zítra jdeme na kontorlu a 3D ultrazvuk, tak už se moc těším na fotky a video. Snad se nám tam ta naše princezna bude trošku mrskat a né, že celou dobu natáčení prospí :-)
apologize
Oslavili jsme s láskou v pondělí první výročí svatby a bylo to krásný!!! Zašli jsme si na večeři, nechali jsme si upéct zmenšeninu našeho svatebního dortu, o nějž jsme se rozdělili s rodinou a nechali jsme se vyfotit. Už se nemůžeme dočkat foteček, snad budou ke zveřejnění :-)
apologize
První výročí svatby máme za dveřmi a už se nemůžu dočkat :-) proběhne focení nás dvou na místech, kde probíhala svatba, budeme mít zmenšeninu našeho svatebního dortu a povečeříme v místě svatební hostiny. Teď už jen, aby mi stihl dojít dáreček pro toho úžasňáka, co mám doma a jsem maximálně spokojená :-)
apologize
Včera jsme byli s manželem 7 let spolu a vzpomněli jsme si na to, až když jsme si večer sedli se sklenicí vína na gauč :) tak jsme si prostě museli pustit Titanic jako při našem prvním rande, nic nám nechybělo - prostě jen my dva, víno, gauč a "náš film"........ten se nám snad nikdy neokouká :)
apologize
Od manžela k mým dnešním narozeninám :-)
apologize
Dnes krásných 300 dní po svatbě a stále je na co vzpomínat! Pomalu začínáme plánovat oslavu našeho prvního výročí a snažíme si užívat každou volnou chvíli spolu.....vědět, že život po svatbě je takhle skvělý, vdala jsem se už dřív :-) je to úžasný pocit, když víte, že ten váš je ten pravý :)
apologize
I téměř po roce manželství jsem ho na letošní pouti dostala :-) to asi znamená, že je se mnou manžílek spokojený :-)
apologize
205 dní po svatbě, je to mazec!!! Než se nadějeme, tak bude srpen a budeme slavit první výročí svatby :-) je zvláštní si prohlížet fotky a zjišťovat, že pokaždé se mi líbí jiné než posledně....dneska mě zaujaly třeba tyhle :-)
apologize
Ty bláho!!! Dnes 150 dní od svatby!!! Přijde mi jako by ten náš den byl teprve včera a nejradši bych si ho opakovala pořád dokola :)
apologize
Jééé, děkuji za srdíčko.....nejvíc mne vždycky štve, když nevím, komu mám poděkovat :-(
apologize
Minulý týden jsem kvůli vánočnímu večírku nespala doma a dnes mne to čeká zase....já nevím, jsem z toho taková rozhozená, v posteli se převaluji a těžko se mi usíná. Pořád mi tam ten můj prostě chybí :-(
apologize
105 dní od našeho nádherného dne....nemůžu uvěřit, že čas tak strašně rychle letí. Jsem zvědavá, kdy mne přejde neustálé prohlížení fotek a svatebního videa :)
apologize
Nikdy by mne nenapadlo, že by o naší svatbě chtěl někdo psát.....když jsem se sem 7. 11. přihlásila, měla jsem zprávičku od jedné milé osůbky, která o našem dni chce psát na její blog o svatbách. Včera mi přišly otázečky, teď už je jen zodpovědět a těšit se na výsledek!!! :-) moc mě to potěšilo, že podle fotek na neznámou... Zobraz celou zprávu
apologize
Holky, dneska nás s manželem čeká pivní lázeň s celotělovou masáží, kterou jsme dostali jako svatební dar....Na masáž se moooc těším, tu potřebuji jako sůl, ale ta lázeň v pivu mě moc neláká :D snad těch 40 minut v té vaně vydržím :-) prý si užijeme úžasnou vůni z chmele, kvasnic a oleje....OU!!!! :-D lákavý, lákavý!
apologize
Dnes 66 dní od svatby!!! Letí to strašně, možná ještě rychleji než při přípravách.....nadcházejícím nevěstám přeji, aby si své přípravy užívaly, a aby se jim jejich den "D" vydařil maximálně podle jejich představ :-) ač to někdy tak nevypadá, to plánování je překrásné a bude se vám po něm stýskat stejně jako mě :-)
apologize
Dnes konečně dodány všechny fotky :-) to čekání bylo nekonečné, teď už jen vyvolat a udělat fotoknihy pro rodiče :-) a tady je malá ukázka, více ve svatebním albu :-)
apologize
Tak takhle jsme si užili dnešní 2 měsíční výročí :-D bude nám z přecpání zle hodně dlouho :-)
apologize
Dnes 2 měsíce manželé - tak to jdeme oslavit tím, že využijeme poukázku na večeři, kterou jsme dostali od kamarádů jako svatební dar a snad o víkendu využijeme další dárek a to pivní lázeň s celotělovou masáží ve Fabrika hotelu v Humpolci :-) Těším se, těším!!! Snad ten den v práci rychle uteče :-)
apologize
Tak už i mě postihlo posvatebni zkracování vlasů :) holt už to potřebovaly!!! Omlouvám se za můj výraz v obličej, ale neumím se na fotkách usmívat :) foto před a po ;)
apologize
Mám já to doma romantika!!!! Od svatby mi posílá každý den roztomilé smsky, něco složí sám a něco vezme z internetu, ale i tak to vždycky potěší :) a ta pro dnešní den: Pastelkou růžovou píšu ti psaníčko, že jsi mou láskou, že jsi mé zlatíčko <3 Není pak ten den hezčí? :-)
apologize
Zuzana - 28 r. Lukáš - 30 r.
Registrace: březen 2012
Bydliště: Region Pelhřimov
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 227
Líbí se mi tyto fotoblogy (1132)
Moje kolekce