O ruku jsem byla požádána 1. 5. 2009 a od té doby plánujeme a vymýšlíme a kupujem a objednáváme. Však to znáte....

MySpace Countdowns

Svatbu budeme mít v Třebíči v bazilice, už se nemůžu dočkat na tu krásnou chrámovou atmosféru.
Celkově vše budeme ladit do bílo-červena, tak jsem na to zvědavá, snad se nám to povede.
Šatičky budu mít bíle, už je mám vybrané, ale ještě se upravují, tak až si je budu zkoušet, dodám fotečku. No s mou velikostí 48 taky extra velký výběr nebyl, ale myslím, se budu ženichovi líbit:)
Ostatní fotečky postupně dodám, ale nejdřív si musím zajet v příští týden do Olomouce zastátnicovat a pak se do toho vrhnu naplno:)))
Koukám, že se nám to pěkě blíží. Státnice jsem zmákla, jen ještě dopsat bakalářku, ale to až po svatbě. Jelikož jsem toho měla zřejmě hodně a potřebovala jsem si odpočinout, tak jsem si ještě před svatbou zlomila ruku, nechala si ji sešroubovat a týden jsem si poležela v nemocnici. Jsemještě taková neohrabaná a většinu věcí dělám levou, ale za 14dní už to snad bude lepší, abych nebyla na svatbě za Quasimoda:)
Zařízené snad máme všechno. Kytky jsou zamluvené snubáčky koupené. Ženich je oblečen. Organzy na dekorování díky dobré dušičce Andrejce jsou také doma. Přišla mi i korunka a dnes jedu za kadeřnicí na melír. Šatky jsou naěřené, ale jelikož se mi podařilo, že je zatím viděla jen mamka se sestrou, tak je sem nedám, aby to bylo pro všechny překvapení.
Také má zasebou rozlučku se svobodou a můžu vám říct...TO BYLA NOC:))))) Díky menzy, tohle vám nezapomenu:)))
Takže hurá do závěrečných příprav!!