Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

annekrausova NEAKTIVNÍ

Svatba byla 13. června 2015 Lešany, Region Benešov  • 

  • Seznámili jsme se v lednu roku 2011 v čajovně na Českomoravské, kde jsem pracovala. V té době jsem měla partnera a byla jsem rozhodnuta, že on je ten "pravý".
    Byl to klasický zimní víkend v čajovně. Hodně lidí, hodně práce a málo času. Najednou se rozrazily dveře, zazvonila zvonkohra a on vešel. Klasicky jsem ho pozdravila, usmála se a oznámila mu, že jen jedno místo je volné. Usadil se, objednal si masalu (kořeněný čaj s mlékem) a stále na mne koukal. "No jasně" říkala jsem si. "Budu se na něj usmívat a třeba dostanu větší dýško". Vždy když jsem šla kolem jsme se na sebe usmívali a já měla tzv. "motýlky v břiše". Po pár hodinách odešel. Toto se opakovalo asi 2x a dokonce mi kolega oznámil, že se na mne ptal nějaký muž a vyptával se kdy mám směny, samozřejmě mu to ten truhlík řekl, a tak vždy přišel, když jsem tam byla já.
    Jednou večer, kdy zase odcházel jsem ho oslovila: "Vám se tady líbí, že?" "Ano, velice ale hlavně vy." "No ale já vás asi zklamu, jsem zadaná" "A mohu vás někam pozvat?" "No, končím zde v 22 a pak jedu za přítelem" "Doprovodím vás, dáte mi na sebe číslo?".
    A už to jelo.... :). Po pár dnech jsme si psali, chodil za mnou do čajovny, kde jsme se pak poprvé políbili a po měsíci dobývání jsem se do něj beznadějně zamilovala a to trvá do dnešního dne....
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
annekrausova
Anna Grillová - 25 r. Martin Grill
Registrace: únor 2013
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 13
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (1)