Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Anna a Manuel   svatební album

annavienna  •  14 fotek  •  5. zář 2010, v hotelu Akademie Hruba Voda, Region Olomouc

Jaká byla svatba:

Svatba byla skvělá, až na to, že celý, ale opravdu celý den pršelo. Obřad byl venku, všichni hosté stáli pod deštníkem, jen my dva pod širákem, a doteď nevím, proč nás nikdo neschoval. Ale nějak mi to bylo v tu chvíli jedno. Obřad byl jen civilní, takže i s překladatelkou to nezabralo víc jak 20 min, takže sice mokrá a promrzlá, ale vydržela jsem to. Jen jsem se modlila, aby vydržel účes. Na oběd se šlo do stanu, který byl naštěstí vytápěný. Výzdoba se povedla, jídlo mňam mńam, jen ten déšť pořád ne a ne přestat a já začínala mít depku z toho, že nebudeme mít pěkné svatební fotky a mě se zatím rozteče makeup a spadne účes. Už jsme vymýšleli krizové scénáře jako focení v palmovém skleníku. Naštěstí odpoledne kol 5hod přestalo přesně na 1 hod pršet, tak jsme se vrhli akčně na focení a zvládli pár super místeček. Jen skupinovky jsme museli udělat vevnitř v hotelu,protože po návratu z focení zase začalo pršet, ale co už. Všechno proběhlo podle plánu, selátko na rožni i ohňostroj, všichni byli úžasní. Děkujeme všem, co nám pomáhali, hlavně mým rodičům za obrovskou ochotu a podporu.

Obřad, hostina a ubytování: Hotel Akademie Hrubá Voda, nádherné prostředí, dobré jídlo, obsluha skvělá, komunikace na jedničku, udělají pro vás na co si vzpomenete, vše bylo připravené a skvěle zorganizované.

Květiny a výzdoba: aranžérka z hotelu p. Hrušová. Moje kytka byla trochu okoralá, a kytky pro duružičky vůbec nebyly tak, jak bylo domluveno. Za to, co jsme platili bych čekala víc, ale jinak výzdoba pěkná. Nicméně jako floristku bych nedoporučila.

Šaty: Caxa, první zkouška byla otřesná, ale nutno dodat, že ta protivná ženská, co mě obslluhovala, mi tyto šaty "našla". Další zkoušky už byly super, ochota a fajn přístup. Šaty od nich měla i mamka se sestrou a malá družička. Na svatbu byly všechny šaty nachystané, prý i navoněné, ale jelikož jsem měla v tu dobu těžkou rýmu, nic jsem necítila. Šaty jsem nakonec vracela hodně špinavé, a nebyl probém.

Účes: moje skvělá kamarádka od školky a hlavně dvorní kadeřnice Zuzka. Moc šikovná a hlavně taky velká opora. Díky Zuzi, jsi jednička :)

Makeup: p. Janíčková z MaryKay. Líčení vydrželo až do noci.

Foto: Hanka Pauchová, nenápadný profík, senzační spolupráce, už se moc těšíme na fotky.

DJ: DJ Sony D, zahraje na co si vzpomenete, skvělý DJ na svatbu, můžeme jen doporučit.

Hudba na obřad: Trio z agentury Naive, Brno. Super, bylo to krásné.

Překladatelka: sestřenka Hanka, byla super, plná energie překládala až do večera vše co bylo potřeba a pomáhala při focení. Díky Hani za podporu.

Výzdoba: Nakoupeno v eshopu Stylová inspirace

Dort: Cukrárna Katrin Chomoutov, dort byl skvělý.

Minizákusky: p. Rytíř, mistr cukrářské výroby Slatinice. Vynikající zákusky, jen se po nich zaprášilo.

Minimedovníky: Švagrová Marička, to byla lahůůůůdka

A jdeme na to
A jdeme na to
tady už se nám oběma nějak lesknou oči
Tady už se nám oběma nějak lesknou oči
Vyhrála jsem, v téhle rodině mám kalhoty já
Vyhrála jsem, v téhle rodině mám kalhoty já
Zatim jen ochutnavka od nasi fotografky Hanky Pauchove
Zatim jen ochutnavka od nasi fotografky Hanky Pauchove
Konečně přestalo pršet, tak honem udělat pár fotek
Konečně přestalo pršet, tak honem udělat pár fotek
1