Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Aneta Göbelová a Petr Rusina   svatební album

anet85  •  50 fotek  •  25. srp 2008, Ve Frýdlantě nad Ostravicí, Region Frýdek-Místek

Jaká byla svatba:

Nádherný...i když nám od rána pršelo jen a jen štěstí, tak i přesto to byl náš nejkrásnější den!!!

Po probdělé noci u obou stran se náš den vydařil na 100% a i přes ty kapičky štěstí se vše povedlo a všichni byli skvěle svatebně naladěni!
Chtěla bych poděkovat všem, kteří s námi strávili tento den! Jmenovitě určitě nejvíce našim rodičům,kteří nám umožnili mít tak krásnou svatbu a toolik početnou, dále našim svědkyním..Hanička se starala snad úplně o vše, takže Hani moooc děkujeme!A zároveň gratulujeme k ukončení studia magistrou!!!Jsi šikulka! Také děkujeme všem, kteří se snažili udělat náš den co nejmilejší a nejzábavnější...víme kdo..sestřička Hanička,Kristýnka sestřenka,Raduška, bratránek Honzík spolu s týmem Pobřežní hlídky Janičkou a již jmenovanými Hankou a Kiki..Dále moje milá kolegyňka Kristýnka, které děkujeme za nasazení pout a vytvoření brány do společného života!
Díky všem hostům, kteří se doufám velmi dobře bavili, byl pro nás dva tento den jeden z nejkrásnějších dnů na světě..děkujeme!!!Máme vás moc rádi!Byli jste úžasní!!!Video bude hotové snad brzy..takže poté ho začneme kopírovat všem, kteří se o něj budou hlásit:-) Fotečky budou dodávány postupně..

Začneme květinami: Oldřiška z Pražma..moooc děkujeme..Kytičky byli moc pěkné a domluva výborná! Kostel byl krásně vyzdobený a salónek taky!

Hostina: Rajská bouda..místo úžané, všichni jsme se tam vlezli:-) co se týče majitele..nechám si to raději pro sebe..

Hudba: milí pánové název kapely - Dva a čas - z Frýdlantu n. O..myslím, že byli všichni hosté spokojeni - včetně babiček, které si trsly a tančily naprosto skvěle a pořááád!

Video: skoro švagřík Míša, kterého jsem občas hledala a nenašla:-) ale jinak děkujeme moooc! jsme za to vděční!!!

Foto: fotografka Natálie z Ostravy - fotky se i přes nevoli počasí s malým fíglem podařily!:-)
kamarád Honzík - který plnil více rolí a plnil je na 100% - řidič ženicha a také nyní upravuje naše video!Dík jsi zlatíčko!

Líčení a účes: výborné - kosmetické studio Arthur..Děkuji především p.Petře za velmi pěkné nalíčení a rady před a i v den svatby, p.Lence za krásný účes, který držel i přes nevoli počasí a p.Janě za předsvatební střih u ženicha..Nálada i po těžkém vstávání v pět ráno byla skvělá a holky pracovaly výborně a byly rychlé!Můžu všem nevěstám jen doporučit!
Nehtíky: Moje už dlouho skvělá a milá Verča..doteď pracovala ve Futuru, ale od září ji najdete v centru Ostravy, salón Hanka..byla jsem velmi spokojená!

Šaty: svatební salon Paris v Ostravě - sv.šaty značky DEMETRIOS a COSMOBELLA - Picaso..služby na úrovni, bezproblémové, holky velice ochotné..jmenovitě děkujeme p.Petře a s.Charlottce za výbornou spolupráci a pomoc při výběru šatiček a doplňků. Cítila jsem se v šatech jako princezna..

Oblek: taktéž svatební salon Paris - luxusní oblek značky WILVORST včetně svatební vesty s regatou a kapesníčkem. Veliká spokojenost!

Dorty a cukroví: Objednány v Bohumíně u moc hodné paní, která peče výborné dorty, rolády a cukroví! Druhý dort byl dáreček od svědkyně Leonky..taky moc dobrý! Marcipánové srdíčka byli od kamarádky Kristýnky..děkujeme!