Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

anet85 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 16. srpna 2008 Ve Frýdlantě nad Ostravicí, Region Frýdek-Místek  • 

  • Nádherný...i když nám od rána pršelo jen a jen štěstí, tak i přesto to byl náš nejkrásnější den!!!

    Po probdělé noci u obou stran se náš den vydařil na 100% a i přes ty kapičky štěstí se vše povedlo a všichni byli skvěle svatebně naladěni!
    Chtěla bych poděkovat všem, kteří s námi strávili tento den! Jmenovitě určitě nejvíce našim rodičům,kteří nám umožnili mít tak krásnou svatbu a toolik početnou, dále našim svědkyním..Hanička se starala snad úplně o vše, takže Hani moooc děkujeme!A zároveň gratulujeme k ukončení studia magistrou!!!Jsi šikulka! Také děkujeme všem, kteří se snažili udělat náš den co nejmilejší a nejzábavnější...víme kdo..sestřička Hanička,Kristýnka sestřenka,Raduška, bratránek Honzík spolu s týmem Pobřežní hlídky Janičkou a již jmenovanými Hankou a Kiki..Dále moje milá kolegyňka Kristýnka, které děkujeme za nasazení pout a vytvoření brány do společného života!
    Díky všem hostům, kteří se doufám velmi dobře bavili, byl pro nás dva tento den jeden z nejkrásnějších dnů na světě..děkujeme!!!Máme vás moc rádi!Byli jste úžasní!!!Video bude hotové snad brzy..takže poté ho začneme kopírovat všem, kteří se o něj budou hlásit:-) Fotečky budou dodávány postupně..
Aneta Göbelová a Petr Rusina - 16. srpna 2008 - Ve Frýdlantě nad Ostravicí, Region Frýdek-Místek - 50 fotek
anet85
Aneta Göbelová Petr Rusina
Registrace: únor 2008
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0