coverphoto
Neaktivní

anesti

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 1. zář 2019
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 24. 8. 2019
514
dní po svatbě
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
květiny
Květiny Avalanche, Spálená, Praha
Renata Dlouhá a její tým vytvořili něco, co hosté komentovali pouze slovem "wow". Ve všem nám vyšla vstříc a ačkoliv od nás zadání bylo velmi obecné doplněné pár obrázky z Pinterestu, co se nám líbí, výsledek byl úchvatný. Renata je perfekcionistka a květiny od ní nám doma vydržely ještě další dva týdny. Moc jí děkujeme, protože díky ní měl náš den krásný květinový náboj a svatební kytice... ty byla jak z pohádky. :) A.
svatební šaty
Pronovias, svatební salon Nuance, Praha
Svatební šaty jsem měla z Nuance, Národní, Praha. Paní majitelka i všechny dámy v salónu jsou neskutečně milé a nic pro ně není problém. Šaty vybrané v únoru, týden před svatbou krejčovská zkouška, kde se šaty upravovaly, následující den další krejčovská zkouška, kde se ověřilo, že opravdu skvěle padnou a v pátek před svatbou připravené k vyzvednutí ve skvělém stavu a výbroně padnoucí. Vzhledem k mé výšce se dámy i navyšívaly korálky, schovaly, co mi nebylo milé a dopnili to, co bylo třeba. Výsledek byl fantastický. V Nuance byly vždy usměvavé, milé a velmi nápomocné. Jiný salon jsem po první návštěvě ani nezkoušela. Nebyl důvod. A.
dorty
Cukrárna Myšák Sázava
Nejlepší svatební dorty v Praze a okolí jsou jednoznačně od paní Lounské za Sázavy. Pro naší rodinu zajišťovala již dvakrát a vždy se bezezbytku snědly a v případě naší svatby se o něj hosté ještě div neporvali. Prostě zmizel jako pěna. :) Hosté si jej velmi chválili, a to je nejlepší vizitka, kterou svatební dort může dostat. Paní Lounská používá jen nejlepší suroviny. Její dorty jsou lehké a chuťově je to prostě zážitek. Lze jen doporučit. :) A.
civilní obřad
Yard Resort Předboj
Náš svatební den se odehrál celý v Yard Resort Předboj. Toto místo nabízí kompletně vše, co pro svůj svatební den potřebujete. Krásné místo pro obřad a hostinu. Výborný catering, který pro vás zajistí. Koordinaci svatby od A do Z v místě konání. Kvalitní ubytování pro dostatečný počet osob. Parkoviště, zázemí. Milý a sehraný personál, který se o vás po celou dobu bude starat. Skvělý oddávající z líbeznické radnice. To vše za velmi příznivou cenu. Nenašli jsme jiné místo v Praze a okolí, které by bylo bez chyb. Až Yard. Za nás nejlepší volba pro svatební den.
kameraman
Vladislav Bezstarosti
Vláďa se nám postaral o svatební video. Tento fešák se super vybavením Vám svatbu zachytí i za pomoci dronu. Jeho videa jsou jeho rukopis a jjsou nabitá emocemi, které jste ve svůj den zažívali. Kvalitní svatební video plné emocí a krásných momentek natočené skvělým vybavením - to je Vládˇa Bezstarosti, a opravdu věřte, že to celé budete mít bez starostí. Vláďa je záruka spokojenosti. Hledejte jej na fb. A.
fotograf
Gabriela Pausa
Gábina je milá a velmi slušná bytost a skvělá fotografka se skvělým vybavením, která vám zajistí nádherné fotografie. Počet fotografií nijak neomezuje, ale naopak vybere a dá vám k dispozici všechny krásné. Je rychlá a velmi šikovná. Má to v oku. ;) O Gábině na svatbě vůbec nevíte a přesto máte vše nafoceno. Mnoho věcí ani nevíte, že nafotila a tak budete příjemně překvapeni. Dokáže se velmi slušně a elegantně vyrovnat i se změnami a nečekanými událostmi a změnami v programu. Je to jistota spokojenosti a nádherných fotografií. A.
Michal nám zvučil a zajišťoval hudbu i zábavu na celé svatbě od obřadu po noční zábavu. A byl skvělý. Svatba se vydařila neuvěřitelně i díky jemu, neboť neustále a skvěle vše moderoval, zajišťoval zábavu i překvapení pro ženicha, které opravdu stálo za to. Parket byl stále zaplněn až do ranní 4. hodiny. :) Vyšel nám vstříc s mnoha žádostmi, mnoho starostí vyřešil za nás a dokázal se velmi elegantně vyrovnat i s neočekávanými událostmi. Je milý, elegantní, slušný a velmi zábavný. V průběhu večera jsme na jeho doporučení vypustili pár bodů programu, které by zabrzdily zábavu či je přesunuli na jinou hodinu. A vždy měl pravdu a vše klapalo. Hledáte-li spolehlivého, slušného moderátora, zvukaře a DJ na svatbu v jedné osobě... Michal má velmi kvalitní vybavení a určitě s ním neprohloupíte. A.
Žádné příspěvky