Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Andrea a Petr   svatební album

andy123  •  50 fotek  •  10. říj 2008, v Litomyšli v Zámecké kapli, Region Svitavy

Jaká byla svatba:

Počasí nádherné, krásně nám to vyšlo. Celý týden bylo škaredě,ale v sobotu se udělalo krásně a v neděli , hned jak jsme vše uklidily, tak začalo pršet. a pak...celý dny pršelo a pršelo... Takže lépe být nemohlo. Ten den měl můj dědeček narozeniny, slavil 77 let a vedl mě k oddávajícímu. Takže pro něj prý nádherný dárek.

Kamarádky Lucky k mým rodičům hned brzy ráno dorazily, jedna mě učesala, myslím, že se ji to opravdu povedlo a druhá nalíčila.

Ani nevím, co se dělo mezi tím, jen z videa a vyprávění. Zdobily se autíčka, kterých bylo všude mraky. Taky aby ne, pozvánek jsme rozeslaly stovku:) Dorazilo něco přes 80 lidí:) Opravdu veliké.

Kamarádky mě navlékly do šatů a miláček si pro mě mohl i s kyticí přijít. Venku mě přivítalo spousty lidí - super lidí:) A hlavně, čtyři mé krásně nazdobené družičky i s naší malou princezničkou. Té se ale ten den do ničeho nechtělo, najednou se nechtěla převléknout z pyžámka, nechtěla šaty, punčochy, boty. Samozřejmě ani učesat a už vůbec ne kytičku do vlásků a závoj:) Nakonec ji má tetička ukecala....slíbila ji zmrzlinu:) Takže ji máme ted na každé fotografii. :)...Tu zmrzlinu:)))...Ale přemluvila ji jen k šatům...závoj a kytička do vlásků neprošly.

Fotograf byl už u našich, nezapoměl dodat, že si zapoměl dobít baterku, což opravdu potěší:) Naštěstí mu vyšla, uf..:)

Naše kolona aut mohla vyrazit. Dorazily jsme do Litomyšle a mohly jít na zámek. Ve velkém překvapení náš malý poklad , kterýho ten den absolutně nezajímal, překvapil:) Elinka se mě chytla za ruku a šla semnou až k oddávajícímu, každýmu mávala a stála tam s námi do poslední chvilky a spolu s námi taky za ruku odešla a opět každému zamávala:) Byla jako andílek:)

Venku nás čekali hasiči, kteří nám tam pěkně zahoukali....mimochodem, je tam zákaz troubení:) Ale opravdu krásné překvapení.

Žádné nervíky ve svatební den jsem nepocítila, jako by to byla běžná věc:) Už jsme se asi těšily na prasátko.:)))

Pak bylo focení v Klášterních zahradách za krásného sluníčka a mohlo se odjed na hostinu. Která proběhla, jak nejlépe mohla. Super lidičky, bezva rodinka...Co víc si přát:) ???

Hodně dělá místo, kde se ta hostina dělá a myslím, že my jsme si lépe vybrat nemohly. proběhlo toho ten večer spousty...unos, talíř, koule na manžílkové noze spolu s chomoutem, poznávání partnerových nohou se šátkem na očích....oba jsme se poznaly:)...naštěstí:)
Také tancování a další a další...Můj podvazek se také dražil a vydražil za skoro 3000,-Kč. Koupil ho můj tcháníček:) Ale manžílek ho vykoupil a máme ho zase doma.

Všem strašně moc děkuji za pomoc, jak jste to zvládnuly vše přichystat. Hlavně dědečkovi a jeho kamarádkám, ti nám napekly spousty a spousty výýýýborných svatebních koláčů. Bylo 8 velikých a plných krabic a všechny se snědly..:))) Díky díky díky...

A těm, kterým teprve ten svatební den nastane....užijte si to na plno,trvá to jen malou chviličku a opravdu je na co vzpomínat...Hodně štěstí

Svatební oblek manžela : Košile a uzlík ze svatebního salonu Elegance

Svatebí šaty: svatební salon elegance. Opravdu doporučuji, jak cenově, tak s velkou ochotou..Nevybrala bych lépe

Šaty pro družičky: Zakoupené v obchodě , doplňky nám k šatům zapůjčil svatební salon zdarma

Prstýnky: Podle našich přání vyrobilo zlatnictví Tábery za neuvěřitelnou cenu a že jsme si vymýšlely:)

Svatební dort: Upekla má kamarádka, byl výborný.

Svatební koláče: Dědeček s babičkou a další jejich kamarádky:) Moc moc děkuji, byly výýýborné.....

Svatební kytice: Květinářství CACTUS...Doporučuji!!!!:)

Celou svatbu jsme si převážně uspořádaly samy. Včetně jídla, pití. Cukroví nám objednali Peťovi rodiče v Boršově a musím opravdu pochválit. Dále jsme si objednali mini zákusky v Poličce ve škole..Tam opravdu můžu doporučit, protože lepší jsem snad nejedla. Dají se objednat i přes internet, mají pěkně a přehledně vytvořené stránky s fotografií a cenou každého zákusku. Doporučuji. Svatební dort udělala kamarádka. Moc dobrý z marcipánu.....Jinak jídlo...Dělala jsem spolu s mojí mamkou a její švagrovou obložené mísy. Moc moc jim děkuji za pomoc. Sestřenka udělala vanu bramborového salátu a těstovinového salátu. Peťova mamka s pomocníky řízky, moje mamka sekanou. Taťka vyudil uzené, já naložila bůček do česneku a utopence. A rodinný kamarád se nám staral o prasátko, které bylo mňam:) Také jsme si zaplatily obsluhu, kteří se nám postarali o veškeré doplňování stolů a o veškeré práce za barem. Na víkend jsme si zaplatily v Karle chatu, kde jsme si to den před svatbou vše připravily. Mimochodem, tu můžu doporučit, kdo jste někde v okolí. Je to chata obce, bezvadně vybavená, dá se nahoře i spát. Pro takové akce bezva. V prvním patře místnosti na přespání, v přízemí WC páni a dámy, bar,kuchyň, společenská místnost s krbem, venku zastřešená terasa, plocha na tancování + přístřešk pro hudbu.

Vše proběhlo opravdu super a vzpomínky zůstanou...Všem přejeme moc štěstí Andrea a Petr

Družičky
Družičky
Prstýnky a kytice
Prstýnky a kytice
Hasiči
Hasiči
Družičky se nudí...:)
Družičky se nudí...:)
Kamarádky
Kamarádky
Cukrovíčko
Cukrovíčko
Jeden z dortíků do výslužek
Jeden z dortíků do výslužek
Výslužky
Výslužky
Mísy na rauty
Mísy na rauty
Přípravy
Přípravy
Elinka a její příprava
Elinka a její příprava
Svatební dort
Svatební dort
Poděkování za syna
Poděkování za syna
Unavené družičky
Unavené družičky
Svatební stůl
Svatební stůl
Svatební stůl před příjezdem
Svatební stůl před příjezdem
Jeden z rautových stolů
Jeden z rautových stolů
Družičky, ale jedna nám  chybí..:)
Družičky, ale jedna nám chybí..:)
Eliščina příprava
Eliščina příprava
Před odjezdem na zahradě
Před odjezdem na zahradě
Cesta do Kaple
Cesta do Kaple
Naši..:)
Naši..:)
Bráškové s taťkou
Bráškové s taťkou
Sestřenka a bratránek
Sestřenka a bratránek
Co dodat...:)
Co dodat...:)
Přípitek
Přípitek
Tak to chodí...:)
Tak to chodí...:)
Prstýnek
Prstýnek
První manželské políbení
První manželské políbení
První gratulace....:)
První gratulace....:)
S bráškama
S bráškama
Se svědkama
Se svědkama
S našima
S našima