Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Alena a Aleš   svatební album

alenaaales  •  41 fotek  •  24. kvě 2014, Hynčice, Region Nový Jičín

Jaká byla svatba:

Svatba byla nádherná a moc jsme si ji užili..akorát strašně rychle utekla :)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Tomáš Loutocký - svatební a portrétní fotograf - Tom je naprosto skvělý profesionál a člověk. Nafotil nám nádherné fotky, jemně a citlivě zachytil celou atmosféru a emoce a přesně to jsme si přáli a předčil naše očekávání. Navíc focení s ním je moc příjemné, vše si dokáže zorganizovat a dokáže se vmísit mezi hosty, že ani nepstřehnete, že pracuje :) Toma můžeme opravdu vřele doporučit..
Hudba Skupina Karamel,Karamel Music Band Olomouc - Karamel jsou opravdu skvělí hudebníci. Sice jsme původně nechtěli klasické trio - kytara, zpěv a klávesy..ale poté co jsme si je mohli poslechnout, jsme už nechtěli nikoho jiného:) Ke zpěvu přidávají i housle a zahráli fantasticky Čechomory. Mají široký repertoár, všichni se skvěle bavili a nakonec zůstali hrát až do velmi brzkých ranních hodin:)
Catering Jídelna u Kocourků, Nový Jičín - Majitelky jsou skvělé profesionálky, příjemné a mají letité zkušenosti a snažili se nám vyjít vstříc ve všem, co šlo.. Pomohli nám sestavit menu přesně podle našich představ a požadavků. Jídlo bylo výborné, čerstvé, skvělý servis a perfektně připravený raut. Byli jsme opravdu moc spokojení.
Svatební šaty Adina Letňany - Dlouho jsem svoje svatební šaty vybírala a našla jsem je právě až v Adině. Personál byl příjemný. Šaty byly připraveny čisté a krásně voňavé.
Účes Top Visage Hranice
Květiny Květinářství Burešová Hranice - Květinářství Burešová Hranice - Svatební kytice, kytky pro maminky korsáž a květina do vlasů - nádherné pivoňky, přesně tak, jak jsem si přála. Květiny na stůl a na výzdobu jsme si připravily svépomocí s družičkama a zdrojem nám byla místní louka :)
Výzdoba Moje práce + družičky :-)
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
1
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
4
None