coverphoto
Neaktivní

alenaaales

Alena
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 14. čvc 2014
bydlí v městě Olomouc
Info o svatbe
Svatba byla 24. 5. 2014
2270
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
0 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +37
Svatební album
Alena a Aleš
24. 5. 2014 Nový Jičín | 41 fotek
výzdoba
moje práce + družičky :-)
květiny
Květinářství Burešová Hranice - Květinářství Burešová Hranice - Svatební kytice, kytky pro maminky korsáž a květina do vlasů - nádherné pivoňky, přesně tak, jak jsem si přála. Květiny na stůl a na výzdobu jsme si připravily svépomocí s družičkama a zdrojem nám byla místní louka :)
účes
Top Visage Hranice
svatební šaty
Adina Letňany - Dlouho jsem svoje svatební šaty vybírala a našla jsem je právě až v Adině. Personál byl příjemný. Šaty byly připraveny čisté a krásně voňavé.
catering
Jídelna u Kocourků, Nový Jičín - Majitelky jsou skvělé profesionálky, příjemné a mají letité zkušenosti a snažili se nám vyjít vstříc ve všem, co šlo.. Pomohli nám sestavit menu přesně podle našich představ a požadavků. Jídlo bylo výborné, čerstvé, skvělý servis a perfektně připravený raut. Byli jsme opravdu moc spokojení.
hudba
skupina Karamel,Karamel Music Band Olomouc - Karamel jsou opravdu skvělí hudebníci. Sice jsme původně nechtěli klasické trio - kytara, zpěv a klávesy..ale poté co jsme si je mohli poslechnout, jsme už nechtěli nikoho jiného:) Ke zpěvu přidávají i housle a zahráli fantasticky Čechomory. Mají široký repertoár, všichni se skvěle bavili a nakonec zůstali hrát až do velmi brzkých ranních hodin:)
fotograf
Tomáš Loutocký - svatební a portrétní fotograf - Tom je naprosto skvělý profesionál a člověk. Nafotil nám nádherné fotky, jemně a citlivě zachytil celou atmosféru a emoce a přesně to jsme si přáli a předčil naše očekávání. Navíc focení s ním je moc příjemné, vše si dokáže zorganizovat a dokáže se vmísit mezi hosty, že ani nepstřehnete, že pracuje :) Toma můžeme opravdu vřele doporučit..
alenaaales přidala 7 nových fotografií
9. zář 2014

Alena a Aleš

(41 fotek)
Svatební album