Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

aleks Neaktivní

Svatba byla 29. června 2013 Botanická zahrada, Region Teplice  • 

 • Naše svatba byla jedním slovem úžasná. Mému muži to nesmírně slušelo, náš syn byl víc než kdy jindy rozkošně uličnický a překvapivě hodný a já si připadala opravdu jako královna dne.
  Vše vyšlo nad moje očekávání. Přestože jsem od kadeřnice odcházela se svatebním účesem a obavou, že nám celý den proprší, neboť krápalo a my měli obřad venku, nakonec vše dopadlo úžasně. Vyčasilo se a i když nebyl právě slunečný den, již nepršelo a tráva stihla trochu proschnout. Obřad proběhl v Botanické zahradě v Teplicích a byl kouzelný. Nádherné prostředí plné rozkvetlé flóry. K tomu se nedá nic víc dodat. Vůbec nelituji rozhodnutí vyměnit často téměř komunistické obřadní síně za venkovní obřad.
  Náš syn Filípek se cítil jako ta nejdůležitější osoba, protože měl za úkol nést polštářek s prstýnky. Můj muž je báječně obyčejný, dalo by se říci, že není právě typ do romantických filmů. O to víc mě potěšilo, když mi řekl, že měl slzy na krajíčku, když jsme se v botanické zahradě řadili k obřadu a on na mě následně čekal u našich oddacích kamenů a díval se, jak k němu přicházím uličkou. Následoval slib a slůvka ANO (v mém případě dokonce dvakrát ano, protože jsem nejspíš samou nedočkavostí nenechala oddávajícího domluvit) :-).
  Absolovovali jsme svatební focení, které bylo občas velice náročné. Fotografka byla opravdu kreativní, aranžovala nás do rozličných póz, které byly někdy obtížné, ale vše jsme vydrželi s vidinou jedinečných fotek :-) A stálo to za to! Ona je totiž profesionál a věděla co dělá. Máme i díky fotkám nezapomenutelnou vzpomínku na další náš životní den.
  Následovala klasicky hostina, kterou jsme měli formou rautu. Dala jsem si práci a připravila pro naše hosty svatební tombolu a věřte, že mé úsilí se vyplatilo. Tombola měla neuvěřitelný úspěch, lidé se bavili a pokud mohu soudit, tak se mezi hosty i díky ní "prolomily ledy", hosté se uvolnili a zábava se rozjela naplno.
  Místo kapely nám k tanci hrál DJ a byl perfektní. Staral se o zábavu po celý večer, odpoledne zabavil děti, pro které měl připravený program. A večer se rozjelo pořádné disco a na své si přišly všechny věkové kategorie. Skončili jsme hodně po půlnoci, kdy s námi zůstali ti správní "držáci" a pařmeni. Nutno ale podotknout, že někteří hosté by taktéž rádi zůstali, ale buď měli doma malé děti nebo byli z jiného města a museli zkrátka domů.
  Jsem ráda, že naše svatba má jen pozitivní ohlasy a pár "hluchých míst", o kteých sama vím a které byly způsobeny nervozitou, naši hosté přešli s nadhledem.
  A důkaz toho, že se náš svatební den opravdu vydařil? Syn se mě občas zeptá: "Maminko, kdy zase půjdeme na tu svatbu?" :-D
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
aleks
Ráďa - 38 r. Víťa
Registrace: červenec 2010
Bydliště: Region Teplice
Příspěvků: 33
Inzerátů: 0
Přátelé: 18