Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jitka a Zdeněk   svatební album

alar07  •  63 fotek  •  23. srp 2014, Loučeň, Region Nymburk

Jaká byla svatba:

Svatba byla moc fajn a nakonec jsme si ji užili, i když až moc rychle utekla a nestihli jsme všechno, co jsme původně chtěli (například podvečerní focení). Říká se, že na každé svatbě se něco pokazí. Ta naše ale v tomhle asi očividně byla výjimkou, protože všechno šlapalo, jak mělo, všichni dorazili včas a nevím o žádné komplikaci. I pršet začalo až nad ránem. Jen toho sluníčka jsme snad mohli mít víc. Ráno to vypadalo, že bude krásně, ale pak se nám schovalo.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Marian Mrózek - Moc fajn člověk, který umí vytvářet příjemnou atmosféru. Fotografie přikládám.
Hudba TORNÁDO - Excelentní, příjemní, usměvaví, krásně hrají… Nastudovali speciálně pro nás „naší“ písničku na svatební tanec. Spolu s dortem a kameramanem jednoznačně nejlepší dodavatel svatby.
Civilní obřad Zámek Loučeň - Moc pěkný obřad v zahradě (jen oddávající mohli být hlasitější). Krásné místo na hostinu (měli jsme pro sebe tři místnosti a terasu), luxus toho, že za den se tu konají maximálně 4 svatby (my jsme dokonce byli jediná svatba za den). Máme jen jednu poznámku – pro ty, kteří tu budou plánovat svatbu, doporučujeme jmenovat někoho ze svatebčanů, aby svatební den organizoval. Svatební koordinátorka, kterou Loučeň poskytuje se sice snažila a pomohla s přípravami, ale samotná koordinace svatebního dne bohužel od konce obřadu už moc suverénní nebyla.
Hostina Catering od Lovas & Lovas Podebrady - Výborné jídlo – jedna věc lepší než druhá. Moc příjemná usměvavá obsluha, obětavá až do pozdních ranních hodin. Jediné, co se chuťově moc nepovedlo, byl přípitek - Nahradili jsme šampaňské Martini (ženich bublinky nerad) ale asi v něm roztálo hodně ledu. Co nás nepříjemně překvapilo, bylo, že druhý den nám vrátili jen trochu sladkého a řekli, že všechno ostatní se snědlo. Ještě ve čtyři ráno, když akce končila, bylo poměrně dost jídla. Tak to jídlo asi snědlo přes noc samo sebe navzájem... Ale dojmy přesto kladné, protože všechno (až na ten přípitek) bylo chuťově výborné a obsluha také excelentní.
Dorty Kateřina Pajerová - hustydorty-fc - Excelentní. Paní cukrářka je nejšikovnější, co znám, a oproti vnitřní Praze i za velmi příznivé ceny. Měli jsme od ní i zákusky a všichni se olizovali. Navíc udělala dort originální a přesně takový, jaký jsme si představovali včetně netradiční modelace postaviček. Není absolutně co vytknout (a že já jsem hodně náročný zákazník) Spolu s kapelou a kameramanem jednoznačně nejlepší dodavatelé svatby.
Svatební šaty Svatební studio ANET - Oběhala jsem půlku Prahy a tyhle šaty prostě byly nejkrásnější. Pochopitelně vkusy se různí, ale všechny šaty, které tu mají, jsou opravdu velmi kvalitně střižené a krásně drží tvar. Paradoxně je to zároveň i nevýhoda, protože by byl hřích (a salon to ani nenabízí) šaty upravit podle nevěsty. Délka šatů upravit jde, ale provádí se pro několik nevěst současně – na úpravu délky konkrétně pro mě se netvářili vůbec kladně. Moc spokojená jsem byla se Shellack nehty od Lucie Petrášové.
Make-up Lucie Čiháková (Budinská) - Vizážistka a kosmetička - Moc šikovná. Nádherné Líčení, které vydrželo až do druhého dne po probuzení. Opravdu překrásný účes přesně podle mých představ. Bohužel z něj sem tam v průběhu dne vypadl nějaký ten vlásek, ale já mám opravdu hodně neposlušné vlasy, čemuž se vždycky všechny kadeřnice diví a přes účes se také dlouho plácal těžký závoj.
Obuv Taneční boty Kozdra - Nechápu proč kupovat předražené "svatební boty" když za nižší nebo stejnou cenu seženete pohodlnou taneční obuv, kterou pak ještě uživíte na plese (poznámka - kamínky a ozdůbky jsem si na boty nenechala dát schválně. Nabízejí je pochopitelně také)
Květiny Obchod Kvítím - Viola Zeithamlová - Byli jsme moc spokojení
Bižuterie Bazar Beremese.cz - Díky moc meeedula a rybca01
Výzdoba Nevěsta - Díky družičkám za pomoc s realizací!
Kameraman Fotograf - Jan Sedláček - Super! Byli jsme moc spokojení – a video bylo dokonce hotové v rekordním termínu dva dny od svatby. Spolu s hudbou a dortem nejlepší dodavatel svatby. Můžu jedině doporučit
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
1