Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

aktekram NEAKTIVNÍ

Svatba byla 11. listopadu 2006 na Olomoucké radnici, Region Olomouc  • 

 • Překrásné. Vše podle představ. Plánovali jsme od července a všechno jsme stihli v poklidu a bez starostí. Moc jsem si přála abych v tento den bylo vše nej a já se jen a jen smála. Šlo to samo, celý den smíchu.

  Ráno v 6:00 jsem odjížděla ke kadeřnici (byla víc nervózní než já), pak ještě nákup mašliček na myrty v galanterii a už učesaná jsem utíkala přes celý olomoucký náměstí k vizážistce. Tam to šlo hladce během 1/2 hodiny hotovo. Domů jsem přijela před devátou hodinou.
  Máma vyfiknutá už vítala první hosty. Ženich dovezl kytice a myrty. Ještě v 10:00 hodin jsem v civilu běhala před domem a klábosila se sousedkami. Poté již nastalo velké oblékání a chystání. Když jsem v 10:35 vyšla před dům nachystaná každý mě obdivoval (super pocit).

  Auta nachystané seřazené a jelo se. Největší radost mi udělali řidiči, celou cestu troubili.
  Při příjezdu na náměstí už nás čekal pan fotograf. Na radnici nás paní matrikářka uvítala, vzala občanky a seřadila nás do fronty.

  Do svatební síně vcházel ženich s maminkou, svědci, ostatní svatebčané, družička a pak já s tátou. Celou cestu jsme si vykládali a dělali si srandu s ostatních. Pak mě táta předal ženichovi as já věděla že je to ono. Chytli jsme se za ruce. Hudba hrála dlouho. Pak přišel proslov pana Tozzi di Angelo, slůvka ANO (u ženicha s minutovou prodlevou), výměna prstýnků a polibek.

  Pak nám všichni popřáli, a my se začli fotit. Bylo to takové netradiční, připadala jsem si jako celebrita. Pořád foťáci kolem nás. Ze všeho jsme si s ženichem dělali legraci. Nejvíc se to líbilo družičce. Dělala všechno tak jak jí řekli - úplná modelka.

  Odjezd na hostinu, a tam už na nás všichni čekali venku, ženich musel tupou sekerou rozbít polínko se sukem, pak štamprlka, rozbití talíře, a přenesení přes práh.
  K obědu jsme měli plněnou krútí kapsu s bramborem a oblohou. V 14:00 začla hrát hudba, a pak se tancovalo. V šest přišli naši kamarádi a byla i tradiční svíčková a rozkrojení dortu.
  Na svědky jsme připravili čtení blahopřání. Mužským na svatbě se nejvíc pak líbil kulečník, snažila jsem se všechny obejít a popovídat si. V 22:00 donesli miniřízečky s bramborovým salátem, mňam mňam. Domů jsme odjížděli v 1:00 v noci, moc spokojení.

  Moc děkuji rodičům, příbuzným a známým za všechno.
Markéta Ponížilová a Petr Mazanec - 11. listopadu 2006 - na Olomoucké radnici, Region Olomouc - 50 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
aktekram
Markéta Petr Mazanec
Registrace: červen 2006
Bydliště: Region Olomouc
Příspěvků: 134
Inzerátů: 0
Přátelé: 12