Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

aimeeweddings Neaktivní

Svatba byla 17. července 2015 Loučná nad Desnou, Region Šumperk  • 

 • Díky všem, co přišli a bavili se, bylo to opravdu nezapomenutelné:) Díky přátelům a známým jsme si to maximálně užili!

  Den před jsem sice vypadala na angínu, děkuji mé drahé kamarádce - lékárnici, která mi hned přinesla první pomoc a na svatbě pak bylo vše ok, vydrželi jsme na parketu do 4 hodin:)
  S výzdobou na místě jsem den před svatbou začala sama s pomocí kamarádky Káji, potom vše přebrala Zuzka Černochová z Jedinečné svatby a já už jsem si mohla dát nohy na stůl a co nejdřív se vyléčit. Díky Zuzce jsem měla krásné překvápko, jak to bude na svatbě vypadat. Zbožňuju její styl a věděla jsem, že budu spokojená.
  Nechtěli jsme obřad dřív než ve tři, stihli jsme se vyfotit ještě před obřadem a neodbíhali tak ze svatby. Nechtěla jsem žádné obaly na židle, žádnou organzu ani jiné zbytečnosti. Většinu věcí, které jsem použila do výzdoby jsem měla doma ze svateb, které jsem pomáhala zdobit kamarádům. Dodělávala jsem si jen vlastní grafiku, menu a plakáty, které byly součástí výzdoby.

  Loučná je krásné místo, zbytek focení probíhal na starém statku po tetě.
  Velké díky patří fotografce Báře Bergerové, se kterou jsem se potkala na svatbě kamarádů a která přijela fotit,když nám onemocněla fotografka, i když měla druhý den odjíždět na dovolenou:)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
aimeeweddings
Pavla Janků Oto Urban
Registrace: říjen 2013
Bydliště: Region Šumperk
Příspěvků: 18
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)